M. ZUBAS: „ATAKUOJANTIEMS ŽAIDĖJAMS DAR TRŪKSTA TARPUSAVIO SUPRATIMO“

Vilniaus „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Marekas Zubas po pralaimėjimo „Riteriams“ teigė, kad komanda privalo išmokti pamoką ir nekartoti panašių klaidų.

„Kai laikai kamuolį ir nori laimėti rungtynes svarbiausia yra įmušti įvartį. Įvartis viską keičia. Deja, kartais nutinka taip, kad įmuša varžovai. Tuomet būna labai sunku. Šį kartą susiklostė būtent tokia situacija. Tame epizode mums pritrūko komunikacijos. Tai labai gera pamoka, kurią privalome išmokti. Šį kartą nebuvome pakankamai geri pergalei pasiekti“, – po nesėkmės 0:1 dešimtojo A lygos turo rungtynėse spaudos konferencijoje kalbėjo M. Zubas. 

Pastaruoju metu vilniečiai ieško optimalios sudėties ir išsidėstymo aikštėje. Treneris pripažįsta, kad dar ne viskas veikia taip, kaip jis nori.

„Kartais vien turėti tris atakuojančius žaidėjus neužtenka. Šį kartą trūko tarpusavio komunikacijos, ypatingai atakos trio – Kišui, Fejzullahu ir Antaliui. Jiems reikia laiko, kad geriau suprastų vienas kitą. Norėjome išbandyti taktiką, kai aikštėje vienu metu yra visi trys. Žinoma, galime rungtyniauti vienu puolėju, tačiau reikia atrasti taktinę schemą, kuri duotų norimą žaidimą ir rezultatą. Manau, viskas bus gerai, tik reikia laiko“, – tikino M. Zubas.

Atsitiesti ir iškovoti pergalę Vilniaus „Žalgiris“ turės jau šį penktadienį, kai 19 val. Vilniaus LFF stadione priims Klaipėdos „Atlantą“. Išankstiniai bilietai pigesni. Juos platina bilietai.lt

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.