M.VAREIKA: „ŽAIDIMAS PASIMIRŠTA, O REZULTATAS LIEKA“

Nors Vilniaus „Žalgiris“ A lygos 15-ojo turo rungtynėse namuose iškovojo tris taškus ir įveikė „Palangą“ (3:2), po rungtynių nei saugas Matas Vareika, nei treneris Marekas Zubas netryško džiaugsmu.

„Esame labai nepatenkinti savo žaidimu, nevykdėme beveik nieko, ką buvom susitarę. Tai buvo vienos prasčiausių rungtynių šį sezoną. Gerai bent tiek, kad iškovojome tris taškus. Stengsimės pamiršti šias rungtynes, ištaisyti klaidas ir kitą mačą sužaisti kur kas geriau“, – fkzalgiris.lt kalbėjo jaunasis M. Vareika. 

Antrajame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodęs futbolininkas ir pats turėjo keletą gerų progų pasižymėti, tačiau jomis nepasinaudojo.

„Jei galėčiau atsukti laiką, daug ką daryčiau kitaip, tačiau aikštėje viskas vyksta labai greitai ir kartais priimami ne tie sprendimai. Gerai, kad po šios pergalės iki dviejų taškų sumažinome atsilikimą nuo „Sūduvos“. Džiugina, kad šiandien praleidę įvarčius greitai atsitiesėme, bet taip negali būti“, – savikritiškas buvo saugas.

Po pergalės džiaugsmu nespinduliavo ir M. Zubas: „Taip, šiandien turėjome nemažai praradimų dėl traumų ir diskvalifikacijų, matėme neįprastą vidurio gynėjų porą, kur žaidė Rolandas Baravykas su Sigitu Olberkiu. Neturiu ką pasakyti. Visi žmonės, kurie stebėjo rungtynes ir atvyko į stadioną šią sekmadienio popietę, pamatė sekmadienio lygos lygio mačą. Nežinau, kas mums nutiko, bet privalau išsiaiškinti priežastis, dėl kurių mūsų pasirodymas buvo toks prastas“, – atviravo treneris.

Šiame susitikime į aikštę po dviejų mėnesių pertraukos sugrįžo saugas Victoras Perezas, kuris jau septintąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą Liviu Antaliui.

„Tai labai protingas žaidėjas, kuris turi puikų perdavimą. Mūsų komandoje jis didelė vertybė. Pamatėme, kad tuos du mėnesius komandai jo išties trūko. Džiugu, kad jis sugrįžo į aikštę“, – apie auklėtinį kalbėjo M. Zubas.

Artimiausias rungtynes Vilniaus „Žalgiris“ žais Panevėžyje, kai birželio 29 d. susitiks su „Panevėžiu“.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.