Kokią treniruočių programą rinktis norint sustiprinti kūną?

Svarbiausias kūno stiprinimo tikslas yra gerai jaustis. Suvokti savo sugebėjimus, nuolat tobulinti save, jaustis saugiai ir pasitikėti savimi visose gyvenimo srityse. Esant tokiam įtemptam gyvenimo būdui, neabejotinai svarbų vaidmenį atlieka sąmoninga ir sisteminga fizinė veikla, kuri gali būti atliekama įvairiais pratimais, visapusiškai veikiančiais mūsų psichosomatinę asmenybę. Jie yra tarsi įrankiai siekiant sveikos ir aktyvios gyvensenos tikslų. Ir kaip darbo efektyvumas priklauso nuo tinkamai parinktų ir naudojamų priemonių, taip mūsų veiklos efektyvumas rūpinantis sveikata ir fiziniu pasirengimu didele dalimi priklauso nuo tinkamai parinktų fizinio aktyvumo formų.

Žmonės, kurie tik pradeda reguliarias treniruotes sporto salėje, labai dažnai susiduria su problema nuo ko pradėti? Taigi jie dažnai atlieka treniruotes visiškai be tvarkos ir be plano. Nuoseklumo tema jiems nėra pažįstama, o jų treniruočių planai sudaromi pagal rastą informaciją internete arba tiesiog eina į sporto salėje klaidžiojimu nuo vieno treniruoklio prie kito. Taip tik galima pakenkti sau, o norimo rezultato nebus.

Ar yra tobulas planas visiems?

Ir kaip nėra vieno geriausio įrankio, kuriuo galėtume viską padaryti, taip nėra ir vienos geriausios kūno stiprinimo būdo, kuris leistų optimaliai suformuoti visus mūsų sveikatai palankaus fizinio pasirengimo komponentus. Treniruočių programa turi būti pastoviai atnaujinama, atsižvelgiant į jūsų kūno pokyčius.Todėl treniruočių programa sudaryta unikaliame sveikatingumo centre, su sporto specialistų ir kineziterapeutų priežiūra, leis daug greičiau išrinkti tinkamą ir unikalią, mediciniškai pagrįstą treniruočių programą skirta tik jums. Jūs būsite nuolat prižiūrimi ir gausite konsultacijas tiek sporto, tiek mitybos ar reabilitacijos klausimais.

Kiekvienas turi skirtingus polinkius. Jei du žmonės laikosi to paties treniruočių plano, jų pasiekti rezultatai gali labai skirtis. Tai priklauso nuo tikslo, stažo, amžiaus, lyties, laikysenos, polinkio, jūsų sveikatos būklės ir net požiūrio į treniruotes. Vienas žmogus su telefonu rankoje matuoja laiką tarp kiekvieno atliekamo pratimo, kitas naudoja jį pokalbiams. Žinoma, svarbi ir mityba. Be subalansuoto mitybos plano negalėsite patenkinti organizmo vitaminų ir mineralų poreikių ar pasiekti tenkinančių rezultatų sportuodami.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.