Įspūdingą sutartį sudaręs K. Porzingis tapo brangiausiu NBA krepšininku iš Europos

Nė sekundės su Dalaso „Mavericks“ apranga dar nežaidęs Kristapas Porzingis sulaukė pasitikėjimo kredito iš ekipos, į kurią po mainų persikėlė praėjusį sausį.

„The New York Times“ žurnalistas Marcas Steinas praneša, jog 23-ejų latvis su Teksaso valstijos klubu susitarė dėl penkerių metų 158 mln. JAV dolerių sutarties.

Po daugiau nei 31 mln. per sezoną vidutiniškai uždirbsiantis K. Porzingis taps daugiausia uždirbančiu europiečiu NBA lygoje – jis aplenks praėjusiais metais penkerių metų 148 mln. dolerių sutartį su Denverio „Nuggets“ sudariusį serbą Nikolą Jokičių.

K. Porzingis, karjerą už Atlanto pradėjęs Niujorko „Knicks“ gretose, ant parketo nepasirodė jau beveik pusantrų metų – 2018 m. vasarį jis patyrė kryžminių kelio raiščių traumą, po kurios tęsė reabilitaciją tiek Niujorke, tiek Dalase.

Nors manyta, kad „Mavericks“ gali rinktis palaukti ir siūlyti latviui ilgalaikę sutartį tik kitąmet, sėkminga K. Porzingio reabilitacija įtikino klubo vadovus ir šie ryžosi jam pasiūlyti didelės vertės sutartį jau šią vasarą.

2015-aisiais ketvirtuoju naujokų biržos šaukimu pakviestas Latvijos rinktinės lyderis NBA lygoje spėjo sužaisti 186 mačus, kuriuose rinko po 17,8 taško ir 7,1 atkovoto kamuolio.

Alfa.lt informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.