D.ČESNAUSKIS PAGERBTAS UŽ NUOPELNUS LIETUVOS FUTBOLUI

Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo sporto direktorius Deividas Česnauskis buvo pagerbtas už nuopelnus Lietuvos futbolui ir šalies futbolo rinktinei.  Česnauskis šalies futbolo rinktinėje rungtyniavo nuo 2001 metų ir vilkėdamas Lietuvos rinktinės marškinėlius sužaidė 64 rungtynes.

Vilniaus „Žalgirio“ sporto direktorių pasveikino LFF vadovai, o daugiau nei trys tūkstančiai futbolo gerbėjų, susirinkusių į Lietuvos ir Liuksemburgo rungtynes, negailėjo gausių aplodismentų.

Kuršėnuose gimęs 37-erių buvęs futbolininkas 1997 metais profesionalo karjerą pradėjo Panevėžio „Ekrane“, kuriame rungtyniavo iki 2000-ųjų.

Vėliau dešiniojo krašto gynėjo ir saugo pozicijose rungtyniavęs buvęs futbolininkas gynė Maskvos „Dinamo“ ir to paties miesto „Lokomotiv“ komandų garbę, o 2005–2009 metais žaidė Edinburgo „Hearts“.

Po Škotijos sekė atkarpa Herakliono „Ergotelis“, tarpsnis Salonikų „Aris“ ekipoje ir dveji metai Baku „Baki“. Paskutinis D.Česnauskio karjeros klubas buvo „Trakai“, kurio garbę gynė 2014–2018 metais.

Per savo karjerą D.Česnauskis buvo kartą laimėjęs Rusijos čempionatą bei po sykį kėlęs į viršų Škotijos ir Azerbaidžano taures.

Tarp buvusio futbolininko regalijų – taip pat Lietuvos futbolo A lygos sidabro ir bronzos medaliai.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.