Zibalų mokyklos pastatas taps seniūnijos centru

Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, Zibalų seniūną laikinai pavaduojantis Sigitas Bankauskas, Administracijos specialistų komanda, „Atžalyno“ progimnazijos direktorė Daiva Klimienė, I. Šeiniaus viešosios bibliotekos direktorė Vaiva Daugėlienė ir Zibalų mokyklos darbuotojai kartu apžiūrėjo mokyklos pastatą.

Šiemet, įvykus švietimo įstaigų reorganizacijai, nuo rugsėjo 1 d. Zibalų pagrindinė mokykla tapo „Atžalyno“ progimnazijos skyriumi. Čia duris atvėrė nauja darželio grupė. Jaukiose, suremontuotose patalpose krykštauja mažiausi zibališkiai. Jų pradžioje mokslo metų buvo 9. Šalia ugdomi ir pradinių klasių mokinukai. Šiemet jų – 8.

Tam, kad ištuštėjęs pastatas ir toliau tarnautų seniūnijos gyventojams, gerai apgalvojus, pasitarus su mokyklos bendruomene ir ūkiškai planuojant lėšas, mąstoma apie seniūnijos ir bibliotekos filialo perkėlimą ten, kur šilta ir tvarkinga. Parapijai priklausančiame pastate, kuriame iki šiol dirbo seniūnija ir biblioteka, sąlygos kasmet prastesnės, pastatas sensta, jame nėra patogumų, tualetas – tik lauko.

„Šitaip tiesiame pagalbos ranką ir „Atžalyno“ progimnazijai, kuriai, įkėlus į pastatą kitas įstaigas, sumažės pastato išlaikymo, kūrenimo kaštai. O taip pat svarbu, kad seniūnijos ir bibliotekos darbuotojai bei lankytojai turės kur kas geresnes sąlygas,“ – sako Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė.

Širvintų rajono savivaldybės informacija ir nuotrauka

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.

X