Vilniuje planuojama statyti naują Valstybinės mokesčių inspekcijos pastatą

Turto bankas šį rudenį planuoja pirkti Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) investicijų projekto parengimo paslaugas. Šiuo metu inicijuojamas dokumentų, reikalingų sklypo Vilniaus miesto teritorijoje perėmimui galimai pastato statybai, rengimas. Preliminarus projekto įgyvendinimo terminas planuojamas 2022 arba 2023 metais.

Turto bankas gavęs iš Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) ir Vilniaus apskrities mokesčių inspekcijos (AVMI) informaciją, kad yra tikslinga institucijų darbą konsoliduoti viename pastate, išnagrinėjo galimas apsirūpinimo administracinės paskirties NT alternatyvas: „Nuoma“, „Pirkimas“, „Nauja statyba“, „Nieko nekeičiant“, „Griovimas, nauja statyba“ ir nustatė, kad pagal kiekvienai alternatyvai apskaičiuotus finansinius rodiklius, optimaliausia yra „Nauja statyba“.

Atsisakius dabar naudojamų VMI ir AVMI patalpų ir pastačius vieną modernų, A+ energinio efektyvumo klasės pastatą, kuriame dirbtų visi VMI ir AVMI darbuotojai Vilniuje:

  • Pagerėtų mokesčių mokėtojų aptarnavimo sąlygos, nes gyventojai gautų greitą ir kokybišką informaciją vienoje vietoje – AVMI specialistai būtų pasiekiami greičiau, tad nereikėtų vykti iš vieno padalinio į kitą.
  • Būtų sutaupoma valstybės lėšų, nes tai leistų atsisakyti nekilnojamojo turto nuomos paslaugų;
  • Vykdant veiklą naujame, moderniame pastate būtų taupomos pastato eksploatavimo išlaidos (administravimo, apsaugos ir kt.), taip pat AVMI darbuotojų patiriamos kuro išlaidos bei darbo laiko sąnaudos;
  • Naujame pastate dirbantys VMI ir AVMI darbuotojų darbą būtų lengviau organizuoti, pagerėtų darbuotojų darbo sąlygos;
  • Naujas pastatas, patalpų išplanavimas ir įrengimas atitiktų visus teisės aktais nustatytus reikalavimus (šiuo metu ne visuose VMI ir AVMI pastatuose tai užtikrinama pvz.: kai kuriuose pastatuose trūksta vietos padidinti laukiamąsias sales mokesčių mokėtojams, darbuotojams ir kt.).
VĮ Turto banko inf.
Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.