Vilnelėje ugniagesių narai surado nužudytos 17-metės kūną

Antradienį ryte ugniagesiai gelbėtojai vėl ieškojo nužudytos 17-metės vaikų globos namų auklėtinės kūno. Šįkart nugrimzdusius palaikus surasti pavyko.

Kūnas iš vandens ištrauktas 10.19 val. Jis buvo po vandeniu šalia pėsčiųjų tilto, nuo kurio jį numetė žudikai. Ankstesnių paieškų metu ugniagesių gelbėtojų narai apžiūrėjo pusantro kilometro Vilnelės, tačiau tada kūno rasti nepavyko.

Paaiškėjo, kad palaikų srovė nenunešė, kaip buvo manyta anksčiau. Jie buvo šalia tilto, panirę po vandeniu. Narams net nereikėjo nuleisti valties į vandenį, kūną jie pasiekė įbridę į upę maždaug iki juosmens.

Mergina dingo sausio 21 d., kai iš globos namų išvyko į kolegiją. Vasario 2 d. kriminalistai sulaikė du jaunuolius (gimusius 1997 m. ir 1998 m.) ir merginą (gimusią 1998 m.), įtariamus septyniolikmetės nužudymu. Jaunuoliai policijai žinomi, anksčiau teisti už vagystes, sveikatos sutrikdymus.

Visi trys suimti. Jie nurodė, kurioje vietoje Gerovės g. (Naujoji Vilnia) nuo tilto į upę įmetė lavoną. Pasak tyrimui vadovaujančio prokuroro Tomo Čepelionio, mergina buvo nužudyta siekiant nuslėpti kitą nusikaltimą.

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.