Valstybės sienos ženklo kelionė aplink Lietuvą pasieniu baigta

Valstybės sienos ženklo kelionė aplink Lietuvą pasieniu skirta šiemet minimam Valstybės sienos apsaugos sistemos 100-mečiui. VSAT Vilniaus pasienio rinktinė tokią priemonę pradėjo prieš 4 mėnesius.  Keliavęs per 30 pasienio užkardų, ženklas, išrašytas gražiausiais pasieniečių bendruomenės linkėjimais, grįžo į Vilniaus pasienio rinktinės vadavietę.

Kelionė aplink Lietuvą pasienio ruožu užtruko 100 dienų. Įdomiausia tai, kad per VSAT Vilniaus, Varėnos ir Pagėgių pasienio rinktinių užkardas Valstybės sienos ženklas keliavo įvairiausiais būdais – pėsčiomis, dviračiu, bėgte, plaukte, automobiliu ir t.t. įvairiose vietose stabteldamas ir perduotas vis kitai pasienio užkardai. Kelionės metu įveikti ir karantino laikotarpio išbandymai, kuomet tekę ženklą perdavinėti laikantis visų reikiamų nurodymų ir rekomendacijų.

Tarp daugybės kelionės nuotraukų albume atsidūrė ir akimirkos iš VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Švenčionių pasienio užkardos su nuoširdžiais sveikinimais, kuriuos labai „stipriai palaikė“ ir Švenčionių PU kolega „Bosas“.

Parengė Dovilė Sabaliauskienė

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.