Turgavietės prekiautojams Vilniaus mieste skirta 436 tūkst. eurų kompensacijų

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI) informuoja, kad iki termino pabaigos, rugsėjo 16 d., Vilniaus miesto gyventojai pateikė apie 1,9 tūkst. paraiškų negrąžintinai turgavietės mokesčio kompensacijai gauti. Kompensacija skirta beveik 1,5 tūkst. turgaviečių prekiautojų, o jiems paskirtų kompensacijų suma – 436 tūkst. eurų.

Dalis smulkiųjų verslininkų pateikė paraišką kompensacijai gauti, nors neatitiko LR Vyriausybės nustatytų kriterijų, pavyzdžiui, nedirbo nustatytu laikotarpiu arba vykdė kitą veiklą nei ta, kuri nurodyta, norint pretenduoti į paramą. Apie tai jie informuojami pranešimais Mano VMI.

Vilniaus AVMI primena, kad turgaviečių prekiautojai, kurie prekiauja ne maisto produktais ir atitiko LR Vyriausybės nustatytus kriterijus negrąžintinai kompensacijai gauti, supaprastintas paraiškas turėjo pateikti iki rugsėjo 16 d. per Mano VMI. Gyventojams paraiškos pildyti nereikėjo – ji buvo užpildyta VMI turimais duomenimis, todėl ją beliko tik atidžiai perskaityti ir paspausti patvirtinimo mygtuką. Smulkieji verslininkai galėjo gauti iki 300 eurų dydžio kompensaciją, nepriklausomai nuo to, kokią 2020 m. sumą už turgavietės vietos nuomą sumokėjo ar buvo įsipareigoję sumokėti.

Konsultacijas turgavietės mokesčio kompensacijos klausimais teikia VMI specialistai trumpuoju telefonu 1882 – pasirinkus skiltį „Turgavietės mokesčio kompensacija“ (spausti 1), arba paskambinus konsultantams telefonais pagal aptarnavimo teritorijas. Papildomus telefonus konsultacijoms galima rasti čia, o registracijai į konsultacijas aptarnavimo padaliniuose čia.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.