Trakų meru išrinktas Andrius Šatevičius

Preliminariais Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, pasibaigus Trakų rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų pakartotiniam balsavimui ir suskaičiavus rezultatus visose 27 rinkimų apylinkėse, nustatyta, kad didesnio rinkėjų palaikymo sulaukė ir Trakų rajono savivaldybės tarybos nariu – meru išrinktas Andrius Šatevičius, kurį iškėlė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis.

Už šį kandidatą balsavo 5837 (53,32 proc.) Trakų rajono savivaldybės rinkėjų.

Jo varžovą Jaroslav Narkevič, iškeltą Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos, palaikė 5111 (46,68 proc.) šios savivaldybės rinkėjų.

Trakų mero rinkimai 2021Primename, kad pirmojo rinkimų turo metu už Jaroslav Narkevič savo balsą atidavė 2830 rinkėjai, o už Andrių Šatevičių – 3061 rinkėjai.

VRK duomenimis, Trakų rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų pakartotiniame balsavime dalyvavo 39,78 procentai nuo viso šios savivaldybės rinkėjų skaičiaus.

Balsavimo rezultatai skelbiami ČIA.

Galutinius rinkimų rezultatus, išnagrinėjusi visus gautus skundus, tvirtins VRK. Vadovaujantis Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymu, rinkimų rezultatai turi būti patvirtinti ne vėliau, kaip per 7 dienas po rinkimų.

VRK informacija 

Sigitos Nemeikaitės nuotr. 

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.