Sulaikyti du baltarusiai, apvogę automobilius (video)

Sostinės kriminalistams su įkalčiais įkliuvo du vyrai, „apšvarinę“ ne vieną automobilį. Paaiškėjo, kad sulaikytieji – Baltarusijos Respublikos piliečiai (gimę 1978 m. ir 1979 m.). Abu jie atsidūrė areštinėje.

Sostinės kriminalistams išsiaiškinus, kad padaugėjo vagysčių iš automobilių nuskaitant jų apsaugos sistemų signalus, gruodžio 12 d. apie 14 val. Vilniuje, Ozo g., prie vieno iš prekybos centrų, pareigūnai sulaikė du vyrus ‒ jie, pasiskirstę vaidmenimis, apvogė automobilį „Hyundai i30“ bei pasikėsino apvogti „VW Passat“. Pas sulaikytuosius rasta dalis pavogtų daiktų. Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., 22 str. 1 d., 178 str. 2 d.), bus sprendžiamas klausimas dėl įtariamųjų suėmimo.

Policijos pareigūnai įtaria, kad šie Baltarusijos Respublikos piliečiai yra padarę ir daugiau panašaus pobūdžio nusikalstamų veikų, todėl nukentėjusių nuo šių asmenų, prašo susisiekti su Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus tyrėjais tel. 8 700 65377 arba paskambinti skubios pagalbos telefonu 112.

Vilniaus apskr. VPK inf.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.