Spalio 16 d. Vilniuje vyks perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas nevyks (atnaujinta)

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas atšaukė planuotą gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimą (GPIS) – šį penktadienį sirenos Vilniuje nebus jungiamos.
Patikrinimas, apie kurį vakar išplatinome pranešimą, šiandien buvo atšauktas ir perkeltas į vėlesnį laikotarpį. Apie būsimo patikrinimo datą ir laiką vėliau patikslins Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos.

Anksčiau buvo skelbta, kad  “šį penktadienį (2020-10-16) , techninio Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos (GPIS) patikrinimo metu – nuo 11 val. 52 min. iki 11 val. 55 min – sirenos bus įjungtos visoje šalies teritorijoje. Vilniuje vienu metu įsijungs 35 centralizuoto ir vietinio valdymo sirenos.    

Taip pat gyventojams per Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą (GPIS) į mobiliuosius telefonus bus siunčiami pranešimai. Šiuos pranešimus gaus tie gyventojai, kurie mobiliajame telefone yra aktyvavę šių pranešimų priėmimo funkciją pagal instrukcijas, kurias galima rasti: www.lt72.lt”.

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.