Savigynos imtynių turnyre triumfavo pasieniečių mokyklos sportininkai

Tradiciniame Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) savigynos imtynių turnyre ant aukščiausio pakylos laiptelio užkopė Pasieniečių mokyklos kursantai.

Praėjusią savaitę Vilniaus rajone įsikūrusioje Pasieniečių mokykloje vykusiose varžybose iš viso rungėsi šešios ekipos iš Pakrančių apsaugos, Pagėgių, Vilniaus, Varėnos, Ignalinos pasienio rinktinių bei renginio šeimininkai, Pasieniečių mokyklos atstovai.

Šio turnyro tikslas – ne tik gerinti pareigūnų ir kursantų fizinį, profesinį ir psichologinį pasirengimą, plėtoti kūno kultūrą ir savigynos imtynių sporto šaką, nustatyti geriausias komandas ir sportininkus, skatinti tarpžinybinį bendradarbiavimą, bet ir iškilmingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį.

34 sportininkai jėgas išmėgino septyniose skirtingose svorio kategorijose.

Ant tatamio netrūko įtemptų ir įspūdingų kovų, o susumavus varžybų rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtojų laurus komandinėje įskaitoje nuskynė varžybų šeimininkai iš Pasieniečių mokyklos. Antri buvo Vilniaus pasienio rinktinės sportininkai, treti – Varėnos pasieniečiai.

Asmeninėje įskaitoje svorio kategorijoje iki 62 kilogramų pirmą vietą iškovojo Pasieniečių mokyklos garbę gynęs Aurimas Juknaitis, o svorio kategorijoje iki 68 kg triumfavo jo komandos draugas Ernestas Sakas. Svorio kategorijoje iki 74 kilogramų lygių nebuvo Arnui Juknevičius iš Vilniaus pasienio rinktinės, svorio kategorijoje iki 82 kilogramų – pagėgiškiui Arnui Mrazauskui, svorio kategorijoje iki 90 kilogramų – Ignui Bralkovskiui iš Pasieniečių mokyklos. O tarp sportininkų, sveriančių daugiau nei 100 kilogramų, aukso medalis atiteko Tadui Gečui iš Pagėgių pasienio rinktinės.

Uždarymo ceremonijoje vyriausiasis varžybų teisėjas, Pasieniečių mokyklos Profesinių dalykų skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Šutinys, nugalėtojams bei prizininkams įteikė diplomus, taures ir medalius.

Į renginį atvykęs Lietuvos sambo federacijos viceprezidentas Eduardas Rudas įteikė Lietuvos sambo federacijos prizą techniškiausiam turnyro dalyviui. Juo tapo Pagėgių pasienio rinktinės atstovas T. Gečas.

Pasak VSAT atstovų, šis turnyras buvo geras pasiruošimas artėjančiam Lietuvos sambo čempionatui, kuris 2018 metų kovo 17- 18 d. vyks Šiauliuose.

VSAT informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.