Prasidės Draugystės g. Elektrėnuose rekonstrukcija

Kai tik bus pakeisti vandentiekio tinklai Elektrėnų savivaldybės administracija pradės rekonstruoti Draugystės g. atkarpą nuo Draugystės g. 4 daugiabučio iki sankryžos su šviesoforu.

Rekonstruojant Draugystės g. atkarpą numatoma įrengti: naują šaligatvį iš betoninių trinkelių; gatvės apšvietimo tinklą; šviesoforu reguliuojamą pėsčiųjų perėją; naujus gatvės bordiūrus; dvi poilsio aikšteles su suoliukais; lietaus surinkimo tinklus; silpnaregių vedimo sistemą informuojančią apie susikirtimą su važiuojamąja dalimi; vertikalų ir horizontalų gatvės žymėjimą.

Išilgai gatvės bus įrengiamos 43 automobilių stovėjimo vietos statmenai važiavimo krypčiai (šiuo metu esamas šaligatvis), o už stovėjimo vietų bus įrengiamas pėsčiųjų takas iš betoninių trinkelių, todėl išilgai tako deja reikės iškirsti dalį medžių. Planuojama iškirsti 50 medžių, kurie šiuo metu sužymėti, tai sudaro apie 15 proc. užželdintos teritorijos šalia daugiabučių namų.

Tikimės gyventojų supratimo ir kantrybės, kadangi darbai truks visą vasarą. Rudenį mieste turėsime dar vieną atnaujintą saugią gatvę.

 

Elektrėnų savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.