„Panevėžio keliams“ nepavyko grįžti į Liepkalnio sankryžos atnaujinimo konkursą

Vienai didžiausių kelių tiesimo bendrovių „Panevėžio keliai“ nepavyko grįžti į 31 mln. eurų vertės Vilniaus Liepkalnio, Žirnių gatvių ir Minsko plento sankryžos rekonstrukcijos konkursą. Sankryžos atnaujinimo darbai jau pradėti, juos atlieka konkursą laimėjusios bendrovės „Fegda“ ir „Tilsta“. 

Vilniaus apygardos teismas lapkričio 22 dieną atmetė įmonės ieškinį. „Panevėžio keliai“ siekė grįžti į konkursą, taip pat kad savivaldybė iš naujo skelbtų tiekėjų eilę ir paskelbtų laimėtoją.

Tačiau teismas nutarė, kad bendrovės nurodyta papildomo garantinio termino trukmė „nuo 2 metų“ yra nekonkreti ir neatitiko konkurso reikalavimų, be to, įmonė, tikslindama pasiūlymą, pakeitė jo esmę nurodydama kitą trukmę.

Nutartį per 14 dienų galima skųsti Apeliaciniam teismui.

31 mln. eurų vertės 24 mėnesių trukmės sutartį su bendrovėmis „Fegda“ ir „Tilsta“ savivaldybė pasirašė lapkričio pradžioje, darbai jau pradėti. Savivaldybė skelbė, kad juos baigti numatoma iki 2020 metų pabaigos.

„Panevėžio keliai“ BNS informavo, jog darbus siūlė atlikti už 30,77 mln. eurų per 16 mėnesių.

Rekonstravus sankryžą, keturių eismo juostų daugiau kaip 800 metrų ilgio Žirnių gatvės ir Minsko plento dalis atsidurs tunelyje, o virš jo bus įrengta reguliuojama Liepkalnio gatvės sankryža su 23 m ilgio viaduku, atnaujinti pėsčiųjų ir dviračių takai.

Daugiau nei 8 mln. eurų projektui skirs Vilniaus savivaldybė, dar 22 mln. eurų – Vyriausybė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.