Pakavimo medžiagos skirtos ne tik supakuoti, bet ir pasireklamuoti

Šiandien be pakavimo medžiagų tikriausiai retas kuris įsivaizduoja savo darbinę veiklą ar net gyvenimą. Juk beveik kasdien tenka siųsti ar gauti siuntinius, saugoti daiktus ar sandėliuoti prekes. Pastaruoju metu daugybė žmonių prekes užsisako internetu, o jas iki namų durų dažniausiai pristato kurjeriai. Toks apsipirkimo būdas tapo labai populiarus, nes reikalauja gerokai mažiau pastangų, laiko bei išlaidų. Dėl šios priežasties, dalis įmonių savo veiklą perkėlė į interneto erdves ir vis dažniau naudojasi pašto bei kurjerių paslaugomis.

UAB „Tesuma“ supranta šį poreikį, todėl savo klientams siūlo kokybiškas ir patikimas, prekių pakavimui skirtas medžiagas.

Pakavimo medžiagos gali tapti puikia vieta Jūsų reklamai

Transportuojant, mažesnius daiktus įprasta supakuoti į popierines dėžes ar vokus. Tačiau būna taip, kad pakuojamas daiktas neužima visos dėžės erdvės. Tokiu atveju likusią laisvą erdvę būtina užpildyti. Kitaip siunčiamas gaminys laisvai ritinėsis pakuotės viduje ir dėl to gali nukentėti jo kokybė. Kad taip nenutiktų, patogu naudoti oro pagalvėles ar specialias granules, kurių rasite UAB „Tesuma“ elektroninėje parduotuvėje.

Supakavus prekę, dėžė uždaroma ir užklijuojama lipnia juosta, kuri gali būti skaidri, spalvota, ar papuošta tam tikrais užrašais bei ženklais. Ir tai juk puiki proga pakuotę išnaudoti savo įmonės reklamai. Apklijuokite ją etiketėmis ar lipnia juosta su Jūsų įmonės logotipu, internetinės svetainės nuoroda ar naujo prekės ženklo emblema.

Reklamai skirtų pakavimo medžiagų nereikia ieškoti toli, visa tai galite užsakyti UAB „Tesuma“ el. parduotuvėje. Užsisakant lipnią juostą su užrašais, reikia nurodyti logotipo spalvų skaičių (neskaičiuojant pagrindo spalvos), klijų rūšį (akril, hot-melt, freezer, solvent, tylus akrilas) ir rulonėlių kiekį.

Kokybiška pakuotė padės išsaugoti ne tik siuntinius, bet ir patenkintus klientus

Didelių gabaritų siuntų įpakavimui naudojamos kitokios pakavimo medžiagos. Dideli siuntiniai dažnai tvirtinami ant palečių, apvyniojami apsaugine plėvele, sutvirtinami apsauginiais profiliais ir juostomis. Jeigu gaminius siunčiate dažnai ir dideliais kiekiais, Jums būtina turėti patogius bei patvarius pakavimo įrankius ir įrengimus, kurių pagalba pakavimo darbai pagreitėja ir supaprastėja.

Pakavimui skirtos įrangos taip pat galite įsigyti UAB „Tesuma“ internetinėje parduotuvėje. Galime pasiūlyti tiek nedidelių rankinių įrankių, tiek įrengimų, skirtų pakavimui termo būdu, maisto produktų pakavimui į plėveles, palečių apsukimui “stretch” plėvele, pakavimo stalų, orbitalinių įrengimų neriboto ilgio daiktams pakuoti.

Visos UAB „Tesuma“ tiekiamos pakavimo medžiagos, priedai, įrankiai ir įrengimai užtikrins, kad Jūsų siunčiami daiktai iki tikslo nukeliaus nesulaužyti, nesudaužyti ar kitaip nepažeisti.

Pakuojant siuntą, būtina įvertinti ir tai, kaip ji bus gabenama ir kiek laiko užtruks jos kelionė iki gavėjo. Galbūt ją reikės perkrauti iš vienos transporto priemonės į kitą ir t. t. Jeigu Jums vis dėlto sunku įvertinti, kokios pakavimo medžiagos tinkamiausios Jūsų gaminiui, kreipkitės į UAB „Tesuma“ specialistus telefono numeriu +370 685 30618 arba elektroniniu paštu  info@tesuma.lt. Čia gausite aiškias ir tikslias rekomendacijas bei būtent Jūsų situacijai pritaikytus sprendimus.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.