Operatyviai sulaikyti degalų vagys atsidūrė už grotų

Automobilio BMW gaudynės Vilniuje baigėsi juo sprukusių vyrų sulaikymu. Policijai gerai žinomi vyrai atsidūrė areštinėje, o šiandien įtariamiesiems paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Lapkričio 29 d. apie 16 val. 52 min. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato budėtojai gavo pranešimą, kad Vilniuje, Žirmūnuose, iš degalinės pasišalino automobilis BMW, kuriuo važiavę trys vyrai prisipylė 130,18 l degalų ir, už juos nesumokėję, išvažiavo. Degalinė patyrė 148,28 eurų nuostolį.

Į šį pranešimą nedelsiant buvo sureaguota. Automobilis BMW ir jame buvę trys vyrai (gimę 1980 m., du – 1998 m.) sulaikyti Žemaitės g. Apžiūros metu automobilyje rasti 3 polietileniniai maišeliai ir 1 folijos lankstinukas su augalinės kilmės medžiaga, įtariama, narkotine medžiaga.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d.) ir neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti ( Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.).

Atliktų kratų metu pareigūnai rado svetimų automobilių numerius, priemones degalų perpylimui bei kitą įranga.

Jaunuoliai policijai žinomi – du iš jų nekart teisti už analogiškus nusikaltimus, be to, visiems jiems šiuo metu atliekamas dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl degalų vagysčių iš degalinių.

 

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato inf.

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.