Lietuvos užsienio reikalų ministras nacionalinių švenčių proga pasveikino Indiją ir Korėjos Respubliką

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Indijos Respublikos išorinių reikalų ministrę Sushmą Swaraj ir Korėjos Respublikos užsienio reikalų ministrę Kang Kyung-Wha su šių šalių nacionalinėmis šventėmis.

Sveikinimo laiške Indijos Nepriklausomybės dienos proga Lietuvos diplomatijos vadovas pažymėjo stiprėjančius Lietuvos ir Indijos dvišalius santykius. „Džiaugiuosi, kad Indija tapo svarbia Lietuvos partnere, su kuria sėkmingai bendradarbiaujame politikos, ekonomikos, mokslo ir kultūros srityse“, – teigė ministras.

Sveikinime Kor Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Indijos Respublikos išorinių reikalų ministrę Sushmą Swaraj ir Korėjos Respublikos užsienio reikalų ministrę Kang Kyung-Wha su šių šalių nacionalinėmis šventėmis.

Sveikinimo laiške Indijos Nepriklausomybės dienos proga Lietuvos diplomatijos vadovas pažymėjo stiprėjančius Lietuvos ir Indijos dvišalius santykius. „Džiaugiuosi, kad Indija tapo svarbia Lietuvos partnere, su kuria sėkmingai bendradarbiaujame politikos, ekonomikos, mokslo ir kultūros srityse“, – teigė ministras.

Sveikinime Korėjos Nacionalinės išlaisvinimo dienos proga L. Linkevičius pabrėžė, kad Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį esame dėkingi partneriams, prisidėjusiems prie modernios Lietuvos grįžimo į tarptautinę bendruomenę: „Esu įsitikinęs, kad Lietuvos ir Korėjos Respublikos politinis dialogas sėkmingai tęsis ir atvers naujų verslo, švietimo ir turizmo projektų galimybes“.

Ministras L. Linkevičius taip pat pakvietė Indijos Respublikos išorinių reikalų ministrę Sushmą Swaraj ir Korėjos Respublikos užsienio reikalų ministrę Kang Kyung-Wha apsilankyti Lietuvoje.ėjos Nacionalinės išlaisvinimo dienos proga L. Linkevičius pabrėžė, kad Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį esame dėkingi partneriams, prisidėjusiems prie modernios Lietuvos grįžimo į tarptautinę bendruomenę: „Esu įsitikinęs, kad Lietuvos ir Korėjos Respublikos politinis dialogas sėkmingai tęsis ir atvers naujų verslo, švietimo ir turizmo projektų galimybes“.

Ministras L. Linkevičius taip pat pakvietė Indijos Respublikos išorinių reikalų ministrę Sushmą Swaraj ir Korėjos Respublikos užsienio reikalų ministrę Kang Kyung-Wha apsilankyti Lietuvoje.

Užsienio reikalų ministerija

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.