„Lietuvos ryto“ ekipos sirgaliai kviečia prisijungti prie įspūdingos akcijos

Praėjusių metų gruodžio mėnesį savo 19-ąjį gimtadienį šventusi „Lietuvos ryto“ sirgalių organizacija „B Tribūna“ sudrebino Lietuvos krepšinio visuomenę. Daugiau nei 500 sostinės klubo fanų sukūrė, ko gero, įspūdingiausią visų laikų palaikymą ir taip padėjo sostinės ekipai iškovoti pergalę Kaune prieš vietos „Žalgirį“.

Jau vasario 11–ą dieną vilniečiai Kauno klubą priims savo tvirtovėje – „Siemens“ arenoje, o šioms rungtynėms intensyviai ruošiasi ir „B Tribūna“.

Fanai organizuoja akciją „Raudonoji sirgalių zona“ – šia erdve taps 114/115 arenos sektoriai, į kuriuos kviečiami visi neabejingi aktyviam komandos palaikymui sirgaliai.

„Tai, ką sukūrėme Kaune, pranoko mūsų lūkesčius. Ties tuo nesustojome ir keliame sau dar vieną tikslą – sukurti įspūdingiausią palaikymą „Siemens“ arenos istorijoje“, – teigia fanų atstovas Tomas.

Tam, kad „Raudonojoje sirgalių zonoje“ rungtynių metu būtų tik komandą aktyviai palaikantys „Lietuvos ryto“ sirgaliai, „B Tribūna“ nusipirko visus bilietus į „Siemens“ arenos 114 ir 115 sektorius, į kuriuos kviečiami rinktis visi, kurie nori prisidėti prie organizuoto komandos palaikymo.

„Dėkojame „Lietuvos ryto“ vadovybei, kuri palaikė mūsų idėją sukurti galingą palaikymą ir suteikė nuolaidą bilietams, kad galėtume į savo tribūną pritraukti kuo daugiau žmonių.

Bilieto kaina į mūsų sektorių yra tik 7 eurai. Vienintelis reikalavimas norinčiam prisijungti „Ryto“ sirgaliui – apsirengti raudonos spalvos marškinėliais, tribūnoje stovėti ir skanduotėmis palaikyti mūsų komandą“, – kalbėjo fanų atstovas Tomas.

Šiuo metu bilietai sparčiai tirpsta – jų liko mažiau nei 200. Fanai rungtynėms ruošia ir vaizdinį palaikymą, kuris papuoš sektorius rungtynių pradžioje.

Bilietą į aktyvių „Lietuvos ryto“ sirgalių zoną galite įsigyti parašę asmeninę žinutę „B Tribūnai“ Facebook’e.

www.btribuna.lt

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.