Lentynos, spintelės, sekcijos: ką ir kada rinktis?

Net nepastebime, kaip metams bėgant namuose susikaupia vis daugiau daiktų, kuriems reikia patogios ir talpios sandėliavimo vietos. Tam dažniausiai pasirenkamos lentynos, spintelės ir sekcijos, kurios džiugina ne tik savo galimybėmis, bet ir dailia išvaizda, tad šie baldai galiausiai tampa ir svarbia kambario interjero dalimi. Vis dėlto, patalpos dydis ne visuomet leidžia įsigyti visus šiuos gaminius – kaip tuomet išsirinkti tinkamiausius?

Sekcijos

Šie baldai sutinkami praktiškai kiekvienoje svetainėje ir ypač tinka tuomet, kai šiame kambaryje norisi sutalpinti daugiau daiktų. Renkantis sekciją, svarbu atkreipti dėmesį į jos dizainą – pakabinami baldai atrodys itin šiuolaikiškai ir vizualiai praplės erdvę, tuo tarpu didesnių išmatavimų sekcijos galės atstoti ir nedidelę spintą.

Vertėtų pagalvoti ir apie tai, kokius daiktus ketinate joje laikyti – jeigu svetainėje stovės televizorius, bus reikalinga atitinkamo dydžio niša, pritaikyta šiam prietaisui, o jeigu ketinate dekoruoti kambarį įvairiais suvenyrais, pravers atviros lentynėlės ar stiklinės vitrinų durelės. Šio baldo pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo kambario dydžio – prekyboje šiuo metu galima atrasti tiek itin didelių, tiek kompaktiško dizaino sekcijų, kurios puikiai tiks ir mažesnėse patalpose.

Lentynos

Pamatę lentynas, pirmiausia pagalvojame apie knygas, tačiau jose patogiai galima laikyti ir kitus aksesuarus ar sukurti netikėtas interjero dekoracijas, todėl šiuos baldus noriai renkasi kiekvienas, ieškantis jaukumo suteikiančių sprendimų. Kokia lentyna tiks geriausiai, priklausys nuo Jūsų asmeninių poreikių ir patalpos išplanavimo – didesni, ant žemės statomi baldai gali puikiai atskirti dvi skirtingas erdves, o jeigu kambaryje vietos nėra tiek daug, galima rinktis ir gerokai mažesnį, pakabinamą baldą.

Svarbu atsižvelgti ir į gamyboje naudojamas medžiagas, nuo kurių taip pat priklausys ir tam tikros lentynų savybės – jeigu ieškote tvirtumo, Jums tiks mediniai ar metaliniai baldai, o jeigu lentyna tarnaus kaip dekoracija, vertėtų pagalvoti apie plastikinį ar stiklinį gaminį. Jos skiriasi ir savo formomis, tad dažnai tampa dėmesį traukiančiu interjero akcentu – gausų lentynų ir kitų baldų pasirinkimą siūlo Pigu.lt elektroninė parduotuvė.

Spintelės

Kad ir kiek erdvės turėtume kambaryje, dar vienai spintelei vietos visuomet atrasime – tuo labiau, kad šie baldai išsiskiria gausia skirtingų dydžių įvairove. Naktinės spintelės savo vietą atranda mūsų miegamuosiuose, o pakabinami baldai puikiai tinka bet kurioje namų erdvėje, kuomet pritrūksta šiek tiek vietos daiktų sandėliavimui. Vienas pagrindinių tokių gaminių privalumų yra privatumas, kadangi net ir reprezentacinėje namų zonoje galima laikyti itin asmeniškus reikmenis, nesibaiminant, kad jie turės įtakos bendram kambario interjerui. Jų stilius ir spalva dažniausiai derinama prie kitų kambaryje esančių baldų, tačiau galima atrasti ir unikaliai atrodančių variantų, tad jeigu trūksta įmantresnės detalės, nesuklysite apsvarstę spintelės pasirinkimą.

Šių baldų pasirinkimą dažniausiai diktuoja vyraujanti aplinka – jeigu norisi daugiau kompaktiškų, tačiau įdomesnių sprendimų, labiau tinka lentynos ar spintelės, o tuomet, kai reikalingas didesnis ir funkcionalesnis baldas, dažniausiai pasirenkamos sekcijos. Tais atvejais, kai neturite vietos apribojimų, galite rinktis visus šiuos baldus – kiekvienas iš jų gali būti tiek klasikinio, tiek modernaus dizaino, todėl lengvai pavyks juos suderinti tarpusavyje.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.