Lavoriškių pasieniečiai išaiškino dvi mikroautobusų dokumentų klastotes

Lavoriškių punkte (nuotraukoje) pasieniečiai išaiškino du, įtariama, suklastotų dokumentų atvejus. Į Baltarusiją vykę vilnietis ir Rusijos pilietis pateikė, įtariama, suklastotus mikroautobusų registracijos liudijimus.

Trečiadienio naktį VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Lavoriškių pasienio užkardos pasieniečiai Lavoriškių kontrolės punkte tikrino į Baltarusiją vykusio automobilio „VW Crafter“ ir jį vairavusio 32-ejų vilniečio dokumentus. Lietuvoje registruotą mikroautobusą vairavusio vyro ištiestas transporto priemonės registracijos liudijimas iškart pasieniečiams sukėlė įtarimų. Netrukus paaiškėjo, kad tai yra, įtariama, visiška klastotė.

Tą pačią naktį pasieniečiai Lavoriškių punkte tikrino ir iš Lietuvos į Baltarusiją vykusį mikroautobusą „Renault Trafic“ rusiškais numeriais. Jį vairavo 50 metų Rusijos pilietis. Jo asmens dokumentai buvo tvarkingi, tačiau kontrolės metu pasieniečiai atkreipė dėmesį į užsieniečio pateiktą mašinos registracijos liudijimą. Šiuo atveju irgi nustatyta, kad dokumentas yra, įtariama, visiška klastotė.

Abiem atvejais dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu VSAT Vilniaus rinktinėje pradėti ikiteisminiai tyrimai. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Po apklausos vilnietį pasieniečiai sulaikė ir uždarė į areštinę. Rusas vairuotojas po apklausos paleistas. Mikroautobusai „VW Crafter“ ir „Renault Trafic“ saugomi Vilniaus rinktinėje.

 

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.