Kokius Europos miestus būtina aplankyti?

Ketinate keliauti po Europą? Tuomet jums reikia gerai žinoti kokius miestus aplankyti jums tiesiog privaloma ir kuo jie gali jus nustebinti. Būtent apie tai plačiau ir pakalbėsime šiame straipsnyje.

Meilės miestas Paryžius

Paryžių šiame sąraše veikiausiai reikia minėti vienu aukščiausių numerių. Meilės miestu tituluojama Prancūzijos sostinė turi ką pasiūlyti tiek kultūrinio paveldo, tiek aktyvių pramogų fanams. Nuo Eifelio bokšto iki Mulenružo, nuo Eliziejaus laukų iki Luvro muziejaus. Visą tai rasite Paryžiuje.

Žinoma, vykstant į Prancūzija turite būti pasiruošę kiek aukštesnėms kainoms, tačiau susidaryti įspūdį apie šį miestą gali užtekti ir kelių dienų.

Monakas – Europos milijonierių miestas

Norite pasižiūrėti kokioje aplinkoje gyvena patys turtingiausi? Tuomet turite vykti į miestą-valstybę Monaką. Ten viskas tiesiog tviska prabanga, be to valstybė įsikūrusi tiesiog nuostabioje vietoje – Prancūzijos pietinėje pakrantėje skalaujamoje Viduržemio jūros.

Monakas taip pat yra vadinamas Europos Las Vegasu, kadangi būtent čia yra įsikūrę garsiausi ir seniausi žemyno kazino, kurie siūlo įvairius žaidimus, tarp jų pokeris, lošimų automatai, ruletė, tačiau jei ketinate eiti, geriau jau iš anksto įsigykite smokingą.

Visi keliai veda į Romą

Senas kaip pasaulis posakis išties turi daug tiesiog. Didžioji dalis Europos kultūros paveldo yra sutelkta būtent Italijoje, o didžioji dalis iš jų sostinėje Romoje.

Romoje pamatysite daugybę bažnyčių, nuostabųjį Trevi fontaną ir, žinoma, popiežiaus valstybę Vatikaną. Be to, niekur nerasite tokio skanaus maisto kaip Romoje. Patikėkite, gurmanai čia bus sužavėti.

Londonas – salyno pasididžiavimas

Apie Londoną daug kalbėti veikiausiai nereikia. Tai tikras Didžiosios Britanijos pasididžiavimas su išskirtine istorija. Tai yra daugiakultūris Europos megapolis, kuris turės ką pasiūlyti kiekvienam.

Karališkosios šeimos rezidentos, Big Benas ir kiti atributai kasmet pritraukia milijonus turistų. Retas iš jų apie Londoną vėliau gali pasakyti ką nors blogo. Nuvažiuok ir pats tuo įsitikinsi.

Ispanijos karaliai – Madridas ir Barselona

Būtų sunku išskirti vieną iš šių miestų, todėl rekomenduotume nuvykti į abu iš jų. Madridas – Ispanijos sostinė įsikūrusi šalies viduryje. Anksčiau tai buvo gan pramoninis miestas, tačiau taip pat gali pasigirti skaniu maistu ir kultūriniu paveldu.

Barselona – turtingiausio regiono Katalonijos sostinė. Ji pulsuoja futbolo komandos ir garsiojo architekto Gaudi ritmu. Nuvykite ir pamatysite tai, ko dar nesate matę.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.