„Kavos draugas“ pasirūpins, kad jums niekada nepritrūktų geros kavos

Ar žinojote, kad daugiausia kavos suvartoja suomiai? Vienam Suomijos gyventojui per metus tenka net 12 kg kavos. Lietuviai nuo suomių šiek tiek atsilieka – pas mus vienas gyventojas kavos suvartoja apie 4 kg. Statistika rodo, kad lietuviai kavą mėgsta, o internetinės parduotuvės „Kavos draugas“ komanda gali tai patvirtinti, nes būtent jie rūpinasi, kad jūsų namuose, biuruose ar kavinėse nepritrūktų šio tonizuojančio gėrimo.

Nuo kavos pupelių ir skanėstų, iki kavos aparatų

 „Kavos draugas“ jums siūlo viską, kas tinka kavai, prie kavos ir po kavos. Tai ir kavos pupelės, iš kurių pasigaminsite gerą kavos gėrimą, ir šiam gėrimui paversti dar skanesniu skirti priedai. Taip pat internetinėje parduotuvėje galite įsigyti ir įvairiausių skanėstų – nuo šokoladinių batonėlių, iki gardžiausių ledų ar burnoje tirpstančių karamelinių desertų.

Deja, geros kavos nepavyks pagaminti be gero kavos aparato, kavamalės, virdulio ar kavavirės. Šių prekių el. parduotuvėje „Kavos draugas“ taip pat rasite. Namams, biurui ar kavinei galime pasiūlyti Jura, Melitta, Siemens, Saeco, Saeco Senseo, De’Longhi, Bosch bei kitų garsių ar mažiau žinomų prekių ženklų kavos aparatus. Pasitarę su „Kavos draugas“ konsultantais tikrai atrasite tai, kas atitiks jūsų poreikius bei lūkesčius kainos ir kokybės atžvilgiu.

O gal jums reikia kavos aparatui skirtų priežiūros priemonių? Laužote galvą kur jų įsigyti? „Kavos draugas“ pasirūpins ir tuo. Valymo tabletės, nukalkinimo ar pieno sistemos valymo priemonės, filtrai ir kiti, kokybišką kavos aparato funkcionavimą užtikrinantys reikmenys – iš vienų rankų. Ar gali būti patogiau?

Kavos aparatų nuoma – geriausia išeitis biurams

 Savo biurui ieškote gero kavos aparato, tačiau nedrįstate investuoti didelės pinigų sumos ir kažką įpareigoti jį prižiūrėti bei pirkti kavą? „Kavos draugas“ jus puikiausiai supranta, todėl siūlo kavos aparatą išsinuomoti. Tai geriausia ir paprasčiausia išeitis suteikti savo biuro darbuotojams bei svečiams kokybiškas ir smagias kavos pertraukėles.

Susisiekite su „Kavos draugas“ konsultantais ir gausite visą reikiamą pagalbą – nuo ekspertų konsultacijos iki būtinosios kavos aparato priežiūros bei kokybiškos kavos pristatymo į jūsų ofisą. „Kavos draugas“ pasirūpins, kad kavos jums niekada nepritrūktų, o išnuomotas aparatas spindėtų švara ir nepertraukiamai gamintų gardžius ir mėgstamiausius kavos gėrimus.

Kava, kurią norisi gerti kas dieną

 El. parduotuvėje „Kavos draugas“ įsigysite kavos pupelių, kapsulių ar maltos kavos iš Peru, Indijos, Tanzanijos ar Brazilijos. Mėgstate tirpią kavą? Jos taip pat galime jums pasiūlyti. O gal nė dienos negalite gyventi be šaltos kavos? Turime ir jos! Ir net kelių skonių!

Mes patys girtis nemėgstame, už mus kalba šilti ir nuoširdūs klientų atsiliepimai. Prie patenkintų klientų būrio galite prisijungti ir jūs. Tiesiog užsukite į internetinę parduotuvę „Kavos draugas“, na o mes padarysime viską, kad ant jūsų stalo garuotų geros ir kvapnios kavos puodelis.

Juk „Kavos draugas“ – tai vieta, kurioje gera kava yra gero tono ženklas.

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.