Kaip tinkamai išsirinkti apatinį trikotažą?

Nors ir apatinis trikotažas didžiąją dalį laiko būna paslėptas po viršutiniais drabužiais, jis neturi būti užmirštas. Šiuolaikinėje rinkoje galima rasti įvairiausių stilių liemenėlių ir apatinių, todėl dėl šios įvairovės tampa dar sunkiau išsirinkti ne tik gražius, kokybiškus, bet ir patogius. Galbūt ir nustebsite, bet pagal jūsų turimus įpročius galima išsirinkti idealiai jums tinkantį apatinį trikotažą, todėl reikės atrasti tik savo gyvenimo tipą.

Tie, kas dievina aromatus

Yra žmonių dalis, kurie labai mėgsta apsipirkinėti, kita – rinktis makiažą, o dar kita – kvepalus ir pan. Tie, kas jaučia nepaprastą silpnybę aromatams ir valandų valandas gali uostyti skirtingus kvapus, o ypač akcentą deda ant vaisių ir gėlių aromatų, tuomet puikiai tiks švelnių ir šviesių atspalvių apatinis trikotažas. Šiems žmonėms rekomenduojama rinktis blankiai balta ir kreminius atspalvius, porceliano rožės ir sidabrinio bijūno bei pudrinės rožės spalvas. Taip pat šių spalvų apatiniai gali būti papuošti švelniais nėrinukais, elegantiškų ir nežymiu, elegantišku kontrasto užpildu arba gėlių motyvais puoštą apatinį trikotažą. Gėlių motyvų yra gausu braletėse, todėl jeigu mėgstate šio tipo apatinį trikotažą – jums labai pasisekė! Taip pat bodžiai moterims yra perpinti nėriniais, todėl jeigu ruošiatės į elegantišką vakarą, po dailia suknele, gali būti ištaigingas bodis. Spalvotus bodžius galima dėvėti kartu su sijonu, tad jeigu nesugalvojate kokius marškinėlius dėtis, galite pasitelkti bodžio pagalba.

Tie, kas dievina dekorą

Tie žmonės, kurie rengiasi ganėtinai kukliai, tačiau dievina skirtingus ir ryškius aksesuarus, turėtų pagalvoti apie nepaprastus ir ekstravagantiškus apatinius trikotažus. Jeigu jūs dievinat apyrankes, karolius, batus, rankinukus, diržus, skrybėles ir skaras, o jums į viešumą išeiti be auskarų, kas išeiti nuogai, tuomet jums rekomenduojama rinktis tokį apatinį trikotažą, kuris turi savitą „charakterį“. Tai reiškia, kad šis išraiškingas apatinis trikotažas turi susidėti iš paminkštintų audinių ir permatomų dvispalvių nėrinių. Taip pat galima rinktis tokį apatinį trikotažą, kurie yra nudažyti specialiais dažais. Ši technika vadovaujasi tuo, kad ant tamsaus pagrindo su specialiais dažais, plonomis, tačiau aiškiomis linijomis piešiami išraiškingi piešiniai. Šis apatinis trikotažas būna pilnas neutralumu, todėl turėtų rinktis tie, kas nemėgsta į savo aprangą investuoti ekstravagantiškumo.

Tie, kas dievina puoštis

Jeigu jūs mėgstate apsipirkinėti, derinti skirtingus stilius, nebijote keisti savo įvaizdžio ir ryškumo, tuomet jums rekomenduojama rinktis klasikinio stiliaus, pelenų rožinės, pilkos, tamsiai raudonos arba skirtingų atspalvių mėlynos spalvos apatinį trikotažą. Ypač pastebima tendenciją, kad tie, kas mėgsta puoštis renkasi juodos spalvos apatinį trikotažą, kurie būna su aksominiais įdėklais. Šio tipo apatinis trikotažas būna su nėriniais ir suteikia nepaprasto išraiškingumo ir gilumo.

Tie, kas dievina šventes

Tie, kas neturi silpnybės drabužiams, aksesuarams, papuošalams, kosmetikai ar kvepalams, bet mėgsta dalyvauti šventėse, romantiškuose pasimatymuose, vakarėliuose yra išskiriamas atskiras apatinio trikotažo tipas. Šventėm tinkamas apatinis trikotažas yra gausus nėriniais, su tinkleliais, o naudojant specialią laminavimo techniką galima pasiekti violetinio atspalvio žvilgesį. Apatinis trikotažas su kuriuo galima švęsti gyvenimą yra sodrių spalvų, ryškių raudonų atspalvių, paslaptingų juodų, tamsiai žalių ir violetinių spalvų. Šis apatinis trikotažas yra gausiai papuoštas dekoratyvinėmis detalėmis dekoltė, pečių ir nugaros zonose, o ir pasirinkimas yra gausus – apatinukų, bodžių, gracijų, marškinėlių, pirštinių ir diržų, todėl galėsite pasirinkti tą, ką mėgstate labiausiai ir, kas jus verčia jaustis kiekvieną dieną lyg šventėje.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.