Kai darbas darbą veja: kaip neperdegti skubančiame pasaulyje?

Ar gali įsivaizduoti būseną, kai nesinori nieko matyti, visi aplinkui erzina, jauti beprasmybės jausmą darbe, o į laukiančias užduotis net pažiūrėti negali? Būseną, kai, atrodo, pasidaro sunku nuspausti net „enter“ mygtuką, o užduotyse nejučiomis priveli vis daugiau ir daugiau klaidų? Jautiesi tarsi koks… užgesęs laužas. Tuščias ir be jėgų. O gal pažįsti tokį žmogų? Jeigu šis apibūdinimas tau pažįstamas, gali būti, jog susidūrei su PERDEGIMO SINDROMU. O jeigu ir nesusidūrei, linkime tokios būsenos išvengti ir kviečiame ateiti į paskaitą – diskusiją „KAI DARBAS DARBĄ VEJA: KAIP NEPERDEGTI SKUBANČIAME PASAULYJE?“.

Paskaitos – diskusijos metu sužinosi:
– Kaip atpažinti „perdegimą“ darbe ar moksluose?
– Ar tu gali kada nors gyvenime patirti „perdegimą“?
– Ar įmanomas darbas be „perdegimo“?
– Kaip išvengti „perdegimo“ būsenos?
– Ar „perdegimas“ – tinginių liga?
– Ką daryti, jeigu savyje atpažinai „perdegimo“ simptomus?

Apie tai ir apie kitus svarbius klausimus kalbėsimės su:
• Austėja Agniete Čepuliene, psochologe, dirbančia klinikoje MediCA ir Vilniaus licėjuje, straipsnių autore, etnoterapijos pradininke ir analitinės psichoterapijos kandidate.
• Beatriče Kaziliūnaite, Užimtumo tarnybos psichologe, lektore, straipsnių žurnale “Psichologija Tau” rašytoja ir besimokančia KET psichoterapeute.
• Adomu Bieliausku, psichiatrijos rezidentu ir besimokančiu KET psichoterapeutu.

Diskusiją moderuos Milda Tumėnienė ir Giedrė Dovydaitytė iš Jaunimo sveikatos centro Antakalnio poliklinikoje.

Dalyvavimas nemokamas.
——————————————————–
Jaunimo sveikatos centro veikla finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės ir Antakalnio poliklinikos iniciatyva, įgyvendinant projektą „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų modelio diegimas Vilniaus miesto savivaldybėje“.

 

Reklama: atvila.lt

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.