Dantų implantai: mitai ir faktai

Nors dantų implantacija yra vienas populiariausių šių dienų odontologijos procedūrų, dėmesį verta atkreipti į tai, kad išgirdę tam tikras teiginius, žmonės neretai susimąsto: mitas tai ar faktas? Kad informacijos trūkumas netaptų klaidingų sprendimų priėmimo priežastimi, siūlome sužinoti daugiau apie dantų implantus bei jų implantavimo procedūrą.

Netekus didžios dalies ar visų žandikaulio dantų, jų negalima atkurti vos 4 implantais

Mitas. Dauguma žmonių vis dar galvoja, kad jei prarasta didžioji dalis (o gal net visi) žandikaulio dantys, tai jų jau tikrai nebus galima atkurti pasitelkiant itin minimalų kiekį implantų. Tačiau tai – netiesa: net ir tuo atveju, jei buvo prarasti visi žandikaulio dantys, juos visus galima atkurti naudojant vos 4 implantus, tereikia pasirinkti All – on – 4 metodą. Tai – dantų implantacijos metodas, kai dantys atkuriami naudojant vos 4 implantus ir protezuojami vainikėliais. Lyginant su įprastu dantų implantavimu, pacientas gali sutaupyti net apie 40 – 50 procentų gydymui skirtų išlaidų; be to, nauja šypsenai atkurti tereikia vos vienos dienos.

Šiandien dantų implantų gamintojų pasiūla yra ypač didelė

Faktas. Šiandien egzistuoja net apie 200 dantų implantų gamintojų ir tai yra neabejotinai puiki naujiena kiekvienam, kurį domina dantų atkūrimas – galite būti tikri, kad rasite sau tinkamiausią sprendimą.

Dantų implantacija negali būti atliekama išsimokėtinai

Mitas.  Šiandien jau didelė dalis dantų klinikų pateiks jums puikią naujieną – atliks dantų implantaciją išsimokėtinai. Ir tai yra iš tiesų puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris jau dabar nori atsisveikinti su dantų trūkumo keliamomis problemomis bei mėgauti aukštesne gyvenimo kokybe, tačiau mokėti už tai – vėliau.

Dantų implantai tarnaus visą gyvenimą

Faktas. Jei tik tinamai prižiūrėsite šiuo būdu atkurtus dantis, paisysite dantų gydytojo nurodymų, tai šiuo būdu atkurta šypsena džiaugsitės visą likusį gyvenimą.

Dantų implantais atkurta šypsenos priežiūra yra nesudėtinga

Faktas. Tam, kad užtikrintumėte tinkamą šiuo būdu atkurtų dantų priežiūrą, prireiks laikytis vos kelių paprastų taisyklių: valyti dantis dukart per dieną tinkamai parinktomis valymo priemonėmis; naudoti tarpdančių siūlą bei burnos skalavimo skystį, o taip pat – nepamiršti reguliarių apsilankymų odontologijos klinikoje.

Norite sužinoti daugiau apie šią procedūrą? Užsukite į www.pilėnė.lt.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.