Bendradarbiaujančios institucijos susibūrė įspėti apie saugias atostogas

Pasibaigus mokslo metams, atėjo ilgai laukta vasara – išsvajotų atostogų metas. Siekiant užtikrinti jaunimui, kad vasaros atostogos būtų ne tik smagios, bet ir saugios, antradienį Vilniaus rajono Mickūnų gimnazijoje susirinko įvairių institucijų atstovai.

Renginio tikslas – suteikti vaikams žinių apie kylančius pavojus žmogaus sveikatai ir galimą pagalbos suteikimą ištikus nelaimei. Renginyje dalyvavo ir paskaitas skaitė pareigūnai iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus pasienio rinktinės, Vilniaus rajono policijos komisariato, atstovai iš Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, VšĮ Vilniaus r. Centrinės poliklinikos Psichikos ir sveikatos centro ir Vilniaus r. sav. Priešgaisrinės tarnybos).

Bendradarbiaujančios institucijos susibūrė įspėti apie saugias atostogas

Bendradarbiaujančios institucijos susibūrė įspėti apie saugias atostogas

 

Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnai R. Meidus ir J. Kondratovič ne tik pristatė pasieniečio profesiją, bet ir papasakojo apie įvairius jaunimo verbavimo būdus, kuomet ketinama įtraukti jaunuolius į nusikalstamas veikas, pateikė patarimų, kaip apsisaugoti ir tinkamai reaguoti į tokius pasiūlymus.

Tikimasi, kad renginio metu mokinių įgytos teorinės ir praktinės žinios pravers mokiniams kasdienybėje atostogų metu. Vaikų požiūris į asmens saugų elgesį kelyje, prie vandens, ar poilsiavietėse, taps atsakingesnis, rimtesnis ir tai paskatins juos būti pilietiškais, dar labiau rūpintis ne tik savo, bet ir savo bendraamžių saugumu vasaros atostogų metu.

 

Bendradarbiaujančios institucijos susibūrė įspėti apie saugias atostogasBendradarbiaujančios institucijos susibūrė įspėti apie saugias atostogasBendradarbiaujančios institucijos susibūrė įspėti apie saugias atostogas

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.