Ar tiesa, kad Druskininkų miestas geba gydyti sielą ir kūną?

Druskininkai yra vienas iš gražiausių Lietuvos miestų. Šiuolaikinėje rinkoje jis jau pradėtas laikyti kurortu, nes šiame mieste atsirado įvairiausių kokybiško poilsio ir sveikatingumo įstaigų. Druskininkų miestas yra pritaikytas ir tiems žmonėms, kuriems poilsis asocijuojasi ir su aktyvia veikla, o šios Druskininkuose yra išties daug! Norint bent savaitgaliui atitrūkti nuo kasdieniškų rūpesčių, jūs privalote čia apsilankyti!

Gamtos kūnai išlaisvina žmogaus kūną

Druskininkuose daugiau nei prieš 90 metų yra įkurtas, o šiuo metu gražiai renovuotas K. Dineikos sveikatingumo parkas, kuriame galima praleisti išties puikią dieną! Gamtos apsupta, jauki aplinka, kurioje galima pasivaikščioti po gėlių žiedais nudriektus takelius bei užsiimti aktyvia veikla – laipynės vaikams, tinklinis, treniruokliai ir stalo tenisas. Taip pat jame galite rasti ir pėdų taškų baseinėlį, pirtį ir kaskadines maudynes (tokio tipo maudynės yra originali vandens masažo rūšis, kai iš viršaus krentančios srovės ne tik tonizuoja, bet ir grūdina visą kūną). Tai tikra oazė po atviru dangumi! Jums rasti tinkamą poilsio vietą gali padėti https://beta.lt/poilsis/poilsis-kurorte/poilsis-druskinkuose. Leiskite sau pailsėti!

Kurortas pačiame Druskininkų centre

Druskininkai yra parkų kraštas, kuriame galima ne tik pasivaikščioti, bet ir pasivažinėti su dviračiais (arba kitomis laisvalaikio transporto priemonėmis). Viena iš populiariausių vietų yra Druskonio ežeras. Jame vyrauja išties neįprasta aplinka – žydinčios gėlės ir nuolat trykštantys fontanai. Šalia šio ežero stovi didžiulis vasarnamis, kuriame dabar yra įkurtas miesto muziejus. Na, o visai šalia randasi ir Vijūnėlės parkas, kuriame galima rasti įvairiausių pramogų visai šeimai.

Ten, kur vyrauja tradicijos

Pasidžiaugę gamta, toliau galite keliauti ten, kur galima šiek tiek atsipūsti. Tai galima padaryti Druskininkų gydykloje. Šioje įstaigoje dirba malonūs darbuotojai, kurie jums mielai gali papasakoti apie Druskininkų gydyklos istoriją ir taip kaip ji nuolat tobulėjo. Druskininkų gydykloje gausite ne tik puikias konsultacijas, bet galėsite išmėginti būtent jums asmeniškai skirtas procedūras. Ši įstaiga laikoma viena iš Druskininkų kurorto simboliu!

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.