Turistų, miesto svečių ir trakiečių patogumui į gatves grįžta maršrutinis miesto autobusas

Nutilus „Trakų vasara 2019“ šventės šurmuliui,  birželio 3d., po kelerių metų pertraukos, į miesto gatves vėl išrieda maršrutinis miesto autobusas.
Kasdien nuo 9.15 val.  (sekmadienį –  8.41)  iki 18.55 val.  važiuojant iš Trakų autobusų stoties paprastai, lengvai ir pigiai bus galima pasiekti Trakų senamiestį.

Tai bus patogu ir „užtiltėje“ Karaimų g. gale gyvenantiems trakiečiams – nes tiek vaistinės, mokyklos, vaikų darželiai,  maisto parduotuvės, ligoninė, stotis, savivaldybė, mokesčių inspekcija, turgus ir kt. svarbūs visuomeniniai objektai nuo šios miesto dalies nutolę net 2 – 3 km.

Pasiekti juos pėstute ypač vyresnio amžiaus trakiečiams ar šeimoms su vaikučiais – didelis iššūkis.
UAB „Trakų autobusai“ vykdys  keleivių srautų monitoringą – bus aiškinamasi  kuriomis savaitės dienomis, valandomis sulaukiama daugiausia keleivių.
Taip pat bus ateityje peržiūrima bilieto kainodara.

Maršrutas tęsiasi iki Rėkanlio transporto žiedo.
Bilieto kaina tikrai įspūdinga.
Pirmąjį mėnesį bilieto kaina – 0,30 EUR / asm.,  taip pat 50 proc. nuolaida bus taikoma ES šalių studentams su tarptautiniu studentų pažymėjimu.

Per dieną važiuos 13 reisų.
Karštu oru moderniu miesto autobusu su kondicionieriumi patogu keliauti ne tik į senamiestį bet ir iki Akmenos paplūdimio ir vandens batutų parko – nuo paskutinės maršruto stotelės Rėkalnyje iki paplūdimio miško takeliu paėjėti vos 10 min.
Turistų ir trakiečių patogumui UAB „Trakų autobusai“ stotyje įrengė gerai iš abiejų pusių pastebimą miesto autobuso sustojimo vietą (nuo turgelio ir parkavimo aikštelės pusės), kuriame informacija pateikta lietuvių ir anglų kalbomis, grafiškai pažymėta, kurioje stotelėje reikia išlipti, norintiems aplankyti Salos pilį ir kitus lankytinus objektus senamiestyje.
Miesto autobusas taip pat pastebimas iš tolo – autobuso priekyje ir šone bėgančioje eilutėje informacija lietuvių ir anglų kalbomis.

Greita&Pigu&Ekologiška!

Sustojimai važiuojantiems nuo Trakų autobusų stoties:
Trakų autobusų stotis  (nuo turgaus pusės, kur yra turistinio traukinuko sustojimo vieta) – Gėlių parduotuvė (Vytauto g. 62) – Nepomuko aikštė –  Karaimų skveras (Karaimų g. 41) /Pilis – Sporto centras (Karaimų g. 73) – transporto žiedas Karaimų g. pabaigoje.

Atgal dalinai autobusas važiuos kitu keliu – nes dalyje Karaimų g. yra vienpusis eismas.

Sustojimai važiuojant nuo Rėkalnio transporto žiedo:
Karaimų g. 66 (statomas automobilių muziejus) – Pilis (apžvalgos aikštelė) – Gaisrinė Trakų g. –  Savivaldybė (Vytauto g. 33) – Kultūros rūmai ( Vytauto g. 69) – Trakų autobusų stotis.

Miesto autobuso sustojimai mieste pažymėti specialiu kelio ženklu,  kai kuriose sustojimuose  kartu su turistinio traukinuko informacija.
Užsienio turistų patogumui – dalis sustojimų, kur yra lankytini objektai – išversta ir į anglų kalbą.

Miesto autobuso grafikas 2019 06 03 – 08 31

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.