„Visiems ačiū” – taria VRK

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) dėkoja savivaldybių ir apylinkių rinkimų komisijoms bei visiems, dirbusiems šiais metais vykusiuose visuotiniuose rinkimuose. 

2019 metų pradžia buvo kaip niekada gausi rinkimais ir referendumais. Ta pareikalavo ypatingos ištvermės, susikaupimo ir atsidavimo ne tik iš visų rinkimų komisijų narių, bet ir iš VRK paslaugų teikėjų, partnerių.

Tik Jūsų kruopštaus ir atsakingo darbo dėka, Lietuvos Respublikos piliečiai ir gyventojai turėjo galimybę sklandžiai išreikšti savo valią trejuose visuotiniuose rinkimuose ir dviejuose referendumuose.

„Nuoširdų ačiū tariame visiems, prisidėjusiems prie to, kad 2019 metų rinkimų maratonas visų mūsų bendrų pastangų dėka buvo sėkmingai įveiktas ir pasiekė finišo tiesiąją” – dėkoja VRK pirmininkė.

VRK nuoširdžiai dėkoja ir rinkėjams, kurie drąsiai ir atsakingai prisiimdami įsipareigojimus už Tėvynės ateitį, išreiškė savo valią vykusiuose rinkimuose ir referendumuose, ir buvo žmogiškai supratingi nuo ilgo rinkimų maratono pavargusiems rinkimų organizatoriams.

Ačiū visiems, prisidėjusiems prie rinkimų, kaip didžiausios demokratijos šventės, sukūrimo.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.