Vilniuje praūžė pirmasis miesto seniūnijų šeimų futbolo 3×3 turnyras

Rugsėjo 7 d, šeštadienį, kuomet Lietuvos krepšinio ir futbolo rinktinės patyrė skaudžias nesėkmes, kai kurios šeimos nusprendė laiką praleisti aktyviau ir smagiau.

Tą dieną Vilniaus „Fanų“ stadione vyko pirmasis Vilniaus miesto seniūnijų šeimų futbolo 3×3 turnyras. Jame dalyvavo 12 šeimų su savo palaikymo komandomis.

Mini Futbolo Lygos (MFL) ir Vilniaus miesto savivaldybės organizuojamame turnyre šeimos galėjo aktyviai laiką praleisti ne tik mažojoje futbolo aikštelėje, bet ir išbandydamos naują pramogą – dartbolą.

Visgi daugiau energijos šeimos paliko aikštėje, kur vyravo įnirtinga kova. Po daugiau nei keturių valandų galiausiai paaiškėjo, kad pirmąjį 3×3 šeimų turnyrą laimėjo Džikovskių šeima.

„Visada stengiamės laimėti, bet prieš turnyrą pamatėme, kad susirinko stiprios šeimos. Visgi žaidėme ir pavyko laimėti. Labai džiaugiamės dėl to ir dėl savo sūnų, kurie žaidžia futbolą. Emocijos tikrai geros, nuostabus oras, viskas tiesiog puiku!“, – po turnyro kalbėjo Džikovskių šeimyna, kuri patikino, kad tokiame turnyre dalyvautų ir kitais metais.

Antrą  vietą turnyre užėmė Davidonių šeimyna, trečia liko Lysionokų šeimynėlė, o šalia nugalėtojų pakylos – Žygelių atstovai.

Vilniaus miesto tarybos narys Artūras Zuokas kartu su vienu iš turnyro organizatorių Kęstučiu Bagonu prizininkams įteikė medalius ir nugalėtojų taures. Nuskriausti neliko ir ketvirtą vietą užėmę Žygeliai, sulaukę „sportcosmetic.eu“ dovanų.

Vilniaus miesto seniūnijų šeimų futbolo 3×3 turnyras (2019 m.)

Rugpjūčio 7 d. Fanų stadionas priėmė dvylika šeimų, kurios varžėsi pirmajame Vilniaus m. seniūnijų šeimų futbolo 3 x 3 turnyras. Nuostabus oras, interaktyvios pramogos ir puiki nuotaika papuošė šį turnyrą, kurio akimirkomis ir siūlome Jums pasigrožėti! #Vilnius | #JūsŽaidžiate

Posted by MFL – Mini Futbolo Lyga on 2019 m. rugsėjo 8 d., sekmadienis

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.