Vilniaus rajone atidarytas pirmasis Baltijos šalyse batutų parkas ant vandens!

„Wake Inn Vilnius“, įsikūręs laisvalaikio komplekso „Vilnius Grand Resort“ teritorijoje Vilniaus rajone, liepos 22 dieną pristatė naujovę ne tik Lietuvos, bet ir visų Baltijos šalių gyventojams. Ant ežero nusidriekė net 1600 m ploto užimantis pripučiamų atrakcionų ant vandens parkas.

Šį parką sudaro 25 įvairių rungčių vaikams ir suaugusiems – tai tiek tradiciniai pripučiami batutai šokinėti bei pripučiamos pilys, tiek aukštai virš vandens pakibusios supynės, čiuožyklos, tramplinai ir laipiojimo sienelės.

Be ką tik įkurto batutų ant vandens parko Vilniaus „Wake Inn“ intensyviai veikia trys plaukimo vandenlente sistemos: viena – pradedantiesiems ir dvi – pažengusiems. Šalimais įsikūrusi jauki kavinukė ir vandenlenčių įrangos bei aksesuarų parduotuvė, vaikų žaidimų aikštelė. Nuolat vyksta įvairūs renginiai – vaikų stovyklos, kurių metu vaikai mokomi plaukti vandenlente, ir suaugusiųjų įgūdžių tobulinimo kursai „Wake universitetas“, organizuojamos „My Hero“ Insanity treniruotės ant vandens.

Trumpa informacija lankytojams:
Sesijos prasideda kas valandą ir tęsiasi 50 minučių. Prieš sesiją turite atvykti likus ne mažiau kaip 30 minučių, kad suspėtumėte tinkamai susipažinti su Vandens batutų parko saugaus elgesio taisyklėmis ir gautumėte dalyvio apyrankę. Siūlome atvykti maždaug 45 minutėmis anksčiau, jei esate didesnė grupė.

Visi Vandens Batutų Parko lankytojai aprūpinami gelbėjimosi liemenėmis – jos yra privalomos. Vandens Batutų Parko nuolat budi gelbėtojas, kuris užtikrina lankytojų saugumą ir bendrą tvarką. Visi lankytojai privalo vykdyti gelbėtojo nurodymus. Neblaivūs asmenys į Vandens batutų parką neįleidžiami.
Minimalus lankytojų amžius – 6 metai. Vaikai iki 11 metų į Vandens batutų parką įleidžiami tik su suaugusiųjų priežiūra (vienas suaugęs gali lydėti 6 vaikų grupę). Privalomi minimalūs plaukimo įgūdžiai. Jeigu Jūs nepilnametis, būtinas tėvų ar globėjų sutikimas.

Nors panašaus batutų parko iki šiol nebuvo nei Lietuvoje, nei kaimyninėse Pabaltijo šalyse, pasaulyje panašūs parkai jau sparčiai populiarėja.

Parengė Deimena Šalaševičiūtė

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.