Vidaus saugumo dieną Katedros aikštėje – VRM tarnybų įranga ir technika iš arti

Šį šeštadienį, spalio 19 d., vidurdienį, Katedros aikštėje vyks Vidaus saugumo diena – renginys visuomenei, kurio metu vidaus reikalų sistemos tarnybų pareigūnai pristatys savo profesijas, pademonstruos ekipuotę ir ginkluotę, transporto priemones, tarnyboje reikalingas specialiąsias priemones bei kitą įrangą.

Renginyje pasirodys Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos kinologai su tarnybiniais šunimis, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mobili kuopa surengs imituotas riaušes.

Vidaus saugumo dienos dalyvių lauks ne viena pramoga: bus galima pasimatuoti pareigūnų uniformas ir „tapus” tikrais pareigūnais įsiamžinti interaktyvioje fotostudijoje, kriminalinės policijos pareigūnai rodys, kaip imti pirštų atspaudus, o pasieniečiai pademonstruos radiacijos kontrolės įrangą ir mokys, kaip atpažinti dokumentų klastotes.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos pareigūnai teiks informaciją, kaip pasiruošti ekstremalioms situacijoms, pristatys 72 valandų „išgyvenimo” kuprinę, prevencinę gaisrinės saugos priekabą, taip pat demonstruos, kaip tinkamai ir saugiai sujungti elektros instaliacijos laidus, gesinti aliejų, rodys gesintuvų tipus, teiks informaciją apie gaisro signalizacijos rūšis.

Renginio svečiai galės pasivaišinti karšta pasienietiška koše, arbata, saldėsiais, tarnybų palapinėse nuolat vyks edukaciniai žaidimai ir kiti užsiėmimai, o nemokamą visai šeimai skirtą renginį užbaigs Vaido Baumilos pasirodymas.

Renginio pradžia – 12 val.

Kviečiame dalyvauti!

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.