Uždaryta dar viena nelegali „parduotuvė“ – šįkart Elektrėnų sav.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai uždarė dar vieną nelegalią parduotuvę ‒ šįkart Elektrėnų sav., Vievio sen., Lazdėnų k.

Liepos 6 d. Elektrėnų policijos pareigūnai, vykdydami policinę kovos su šešėline ekonomika priemonę, stebėjo moters (gimusios 1959 m.) namą ir užfiksavo neteisėtą prekybą alkoholiu.

Nelegalaus verslo šeimininkė prisipažino vykdanti veiklą, paaiškino, kad ši veikla jai padeda padidinti savo pajamas ir parodė vasarnamyje bei ūkiniame pastate sandėliuojamas prekes. Čia buvo rasta 110 butelių alaus „Švogerių“ ir „Kapitono“, 48 buteliai degtinės „Bičiulų“, „Pšinyčnoja“ ir „Krupnik“, 23 buteliai vyno „Švogerių“ ir „Roxy“, 38 sidro buteliai „4 fun“, 4 energetinio gėrimo buteliai „Jump in“ ir 20 pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Elektrėnų policijos komisariate pradėta administracinio nusižengimo teisena dėl neteisėto vertimosi komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 127 str. 1 d., užtraukia baudą nuo trijų šimtų devyniasdešimt iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų) ir akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str. 1 d., užtraukia baudą nuo keturiasdešimt iki dviejų šimtų eurų).

Elektrėnų policijos pareigūnai dėkoja gyventojams už aktyvią pagalbą išaiškinant nusižengimus, susijusius su nelegalaus alkoholio ir tabako gaminių apyvarta.

Vilniaus apskr. VPK informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.