Trijų Karalių šventė Grendavėje ypatinga – seniūnijoje įkurtas rajono TAU skyrius

Mažiausioje rajono seniūnijoje, Grendavėje, pačių gyventojų iniciatyva įsteigtas Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) skyrius. Tai jau septintas rajone.

Anksčiau šios seniūnijos gyventojus kvietėme atvykti į Onuškį ar Rūdiškes, nutolusius maždaug po 6–8 kilometrus, bet nuvykti nėra lengva, o be to, juk visada smagiau tarp savųjų.

Labai apsidžiaugiau gavusi kvietimą atvykti į Trijų Karalių šventę, o kartu ir į grendaviečių TAU įkurtuves. Susipažinome su dekane Danute Budrevičiene ir visais aktyviais bei smalsiais studentais. Smagu, kad prie tokio puikaus renginio nemažai prisidėjo seniūnijos kultūros darbuotoja Zofija Abeciūnienė, surengusi tikrą šventę ir net pakvietusi į svečius puikią Trakų Vokės dvaro sodybos kapelą „Vacio armonikėlė“. O kai į šventę atvyko Seimo vicepirmininkas Jonas Liesys su padėjėja Vilma Puišiene, visi juokavo, kad tikrai sulaukė vieno iš karalių.

Linkiu, kad neišblėstų noras tobulėti, ieškoti, pažinti, o mes pasistengsime, kad kiekvienas rastų tai, ko ieško: žinių, naujų patirčių, bendraminčių…
Nijolė Lisevičienė 
Trakų TAU rektorė

Trijų Karalių šventė Grendavėje buvo ypatinga – seniūnijoje įkurtas rajono TAU skyrius.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.