Tradicinis neįgaliųjų susitikimas kitaip

Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos proga šeštadienį, gruodžio 1 dieną, Šalčininkų kultūros centre įvyko tradicinis Šalčininkų rajono neįgaliųjų draugijos narių susitikimas.

– Asmenys, susivieniję mūsų organizacijoje, turi bėdų dėl sveikatos, tačiau, manau, kad jie yra kitokie, nes daugelis jų, nepaisydami sunkumų, pasirinko aktyvų gyvenimo būdą. Tai liudija jų veikla mūsų organizacijoje, – sveikino susirinkusius draugijos pirmininkė Danuta Zagorodniaja.

Sveikatos ir optimizmo susirinkusiems linkėjo ir renginyje dalyvavęs Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič.

– Man yra be galo malonu pasveikinti visus ir labai džiaugiuosi, kad taip gausiai susirinkote, kad kartu galėtumėte praleisti šeštadienio popietę. Būdamas kartu su Jumis matau Jūsų problemas ir visada, kiek savivaldybė gali sau leisti, stengiamės paremti kiekvieną atskirai ir visą organizaciją. Šiandien noriu patikinti, kad Savivaldybė rems Jūsų veiklą ir ateityje, kad mūsų durys Jums yra atviros. Geriname sąlygas Savivaldybės administracijos pastate, to pavyzdys – šiuo metu vykstantys lifto statybos ir įrengimo darbai. Linkiu Jums gražių sumanymų, aktyvios veiklos ir labai daug sveikatos, – pasakė meras Zdzislav Palevič.

Susitikime taip pat dalyvavo vicemerė Jadvyga Sinkevič, Savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Regina Sokolovič, delegacija iš Lovičiaus miesto (Łowicz, Lenkija), kuriai vadovavo Darjuš Mroček (Dariusz Mroczek), atvežęs dovanų socialinėms rajono įstaigoms.

Graži draugijos tradicija – sveikinti jos narius, šiemet švenčiančius jubiliejus. Jiems buvo įtektos atminimo dovanos ir skirtos „Ilgiausių metų“. Taip pat apdovanoti ir aktyviausi draugijos nariai.

Mielas renginio akcentas – Jadvygos Kasperovič savo kūrybos eilėraščių deklamavimas. O koncertinėje renginio dalyje pasirodė draugijos ansamblis „Dainuok, širdele“, Baltarusių kultūros centro Šalčininkuose ansamblis „Radunica“ ir Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos mokiniai.

Po koncerto renginio dalyvių laukė vaišės ir bendravimas prie arbatos puodelio.

 

Šalčininkų savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.