Tiesioginės transliacijos metu dalyvės dainininkė Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir verslininkė Julija Žižė žada būti ypač atviros

Sveikai gyventi yra ne tik naudinga, madinga, prasminga, bet ir gera! Sveikesnio gyvenimo būdo pokyčiams pasiryžusios Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuoto projekto „Sveikai gyventi – gera!“ dalyvės dainininkė Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir verslininkė Julija Žižė žada būti ypač atviros.

Šiandien, rugsėjo 6 d., 11 val. tiesioginės (live) transliacijos iš Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos metu I. Puzaraitė-Žvagulienė ir J. Žižė papasakos, kas paskatino jas ryžtis gyvensenos pokyčiams, koks buvo startas, kokių patarimų joms jau davė šeimos gydytojas, dietologas ir kineziterapeutas, galop – ar jau pastebimi pirmieji rezultatai.

Transliacijoje dalyvaujanti Karoliniškių poliklinikos šeimos gydytoja Dovilė Ilgūnienė patars, ką galime daryti kiekvienas, kad išvengtume klaidingų mitų ir gyventume sveikiau.

Taip pat bus pristatytas rugpjūčio mėnesį atliktas tyrimas, atskleidžiantis Lietuvos gyventojų požiūrį į veiksnius, lemiančius žmogaus sveikatą, ir parodantis, koks procentas žmonių iš tiesų gali sakyti besilaikantys pagrindinių sveikos gyvensenos principų.

Renginį moderuoja žurnalistas Aurimas Perednis.

Stebėti tiesioginę transliaciją ir užduoti klausimus dalyvėms galite, paspaudę šią nuorodą.

Ši transliacija inicijuota LR sveikatos apsaugos ministerijai įgyvendinant Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija – informavimas apie veiksmų programą“.

Vaizdo įrašą galite peržiūrėti čia: YouTube

Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos transliacijų įrašai plačiajai visuomenei yra prieinami per Nacionalinės bibliotekos „YouTube“ kanalą. kanalą.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.