Tarnybinis šuo aptiko mirusio vyro kūną

Šalčininkų r. policijos komisariato pareigūnų ieškotas dingęs vyras rastas negyvas. Jį aptiko patrulių tarnybinis šuo Foksas.

Birželio 29-osios rytą Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės patruliai bei Kriminalistinių tyrimų centro Kinologijos valdybos specialistas skubėjo į pagalbą Šalčininkų r. policijos komisariato pareigūnams – kolegoms nepavyko rasti dingusio vyro, todėl paieškai reikėjo pasitelkti tarnybinį šunį.

Beveik prieš savaitę, birželio 23 d. apie 12 val. keturiasdešimt septynerių metų vyras išėjo iš savo namų Dieveniškių sen., Milkūnų k., ir dingo lyg į vandenį. Paskutinį kartą vyras buvo pastebėtas Rudnios k. autobusų stotelėje. Pareigūnai dėjo daug pastangų nustatant dingusiojo buvimo vietas, sudarė galimą judėjimo schemą, tačiau vyro rasti nepavyko.

Netrukus patrulių tarnybinis šuo Foksas, apmokytas ieškoti žmogaus pagal jo kvapą, sureagavo į vėjo atpučiamą kvapą – jis sekė tolyn kvapo skleidimo šaltinio link ir už 20-40 m sustojo, sustingo, žvilgsnį nukreipęs į pievą. Pievoje pareigūnai aptiko ieškoto vyro kūną, o šalia jo – mobiliojo ryšio telefoną.

Mirties priežastį nustatys ekspertai.

Policijos pareigūnai reiškia užuojautą vyro artimiesiems.

Vilniaus apskrities VPK
Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.