Susitiko Dailidžių bendruomenė

Gruodžio 27 dieną Dailidžių bendruomenė turėjo net dvi progas susitikti. Pirmiausia, juos sukvietė tradicija susitikti, pabūti kartu ir dalytis kalėdaičiu.

Be to, buvusios mokyklos patalpose gyvenimas joje tęsiasi, susitikę gyventojai taip pat pasidžiaugė Savivaldybės finansinės paramos dėka atnaujintomis bendruomenės centro patalpomis. Svarbu, kad čia gyventojai susitinka įvairių kultūrinių renginių metu, vyksta kaimo bendruomenės rožinio pamaldos, o atlikus remontą koridorius ir salė tapo jaukesni.

Kalėdiniame susitikime dalyvausi Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Petkevič linkėjo vietos gyventojams gražių ir prasmingų susitikimų, reikalingų bendruomeniškumo jausmo palaikymui ir geros kloties ateinančiais metais. Susitikime taip pat dalyvavo Butrimonių seniūnijos seniūnė Vanda Belska ir Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narys, Dailidžių kaimo bendruomenės centro pirmininkas Tadeuš Rudzis.

Susirinkusiems koncertavo Šalčininkų baltarusių kultūros centro kolektyvas „Ranica“ ir dainų ir šokių ansamblis „Eišiščane“.

Šalčininkų rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.