fbpx

Suomijoje pasiekta dramatiška pergalė

Dramatiškose ir permainingose pirmose UEFA Konferencijų lygos rungtynėse Suomijoje „Žalgiris“ įveikė VPS komandą rezultatu 2:1.

Pirmojo kėlinio viduryje puikiu smūgiu iš toli pirmąjį įvartį pelnė Adama Fofana, dukart kamuolys pataikė į varžovų vartų konstrukciją.  Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ dviem gerais šansais nepasinaudojo, kartą dar kartą pataikė į virpstą, o VPS rezultatą išlygino po kampinio. Pergalingą įvartį pabaigoje įmušė J. Kendyšas,

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko du pasikeitimai – nuo pradžių rungtynes pradėjo Y. Karashima ir A. Fofana.

2 min. O. Verbicko smūgį iš baudos aikštelės vidurio atrėmė vartininkas.

3 min. Y. Karashima smūgiavo iš toli ir kamuolys pataikė į virpstą.

8 min. pavojingą varžovo A. Cicale smūgį iš toli atrėmė A. Tordai. Po kampinio varžovų gynėjas galva smūgiavo virš vartų.

10 min. netikslus buvo S. Alanko smūgis iš dešinio krašto.

17 min. taip pat iš dešinio krašto netiksliai mušė J. Baškirovas.

24 min. po baudos smūgio atšokusį kamuolį pavojingai smūgiavo varžovų žaidėjas ir A. Tordai teko apginti artimąjį kampą.

25 min. puikiu smūgiu iš toli pirmąjį įvartį įmušė A. Fofana.

40 min. L. Antalio smūgį nuo linijos atmušė gynėjas, o netrukus po P. Golubicko smūgio iš arti kamuolį atmušė vartininkas.

47 min. J. Moutachy smūgiavo iš dešinio krašto, kamuolį atmušė VPS vartų sargas.

50 min. po O. Verbicko nestipraus smūgio iš baudos aikštelės prieigų kamuolys pataikė į virpstą.

59 min. varžovai išlygino rezultatą. Po kampinio atšokusį kamuolį į vartus iš arti pasiuntė P. Ahiabu.

63 min. po A. Fofana baudos smūgio kamuolį sugavo vartininkas.

72 min. varžovų gynėjas M. Pitkänenas už žaidimą ranka gavo antrąją geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės. Po toliau sekusio J. Bopesu baudos smūgio kamuolys pataikė į virpstą.

85 min. po J. Bopesu smūgio iš kairio krašto kamuolį sugavo vartininkas. 89 min. pavojingas buvo J. Larssono smūgis iš baudos aikštelės prieigų.

Per pridėtinį laiką po J. Bopesu perdavimo pergalingą įvartį smūgiu iš arti įmušė J. Kendyšas.

Atsakomosios komandų rungtynės bus žaidžiamos liepos 18 d. Vilniuje. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.

Šaltinis: fkzalgiris.lt