Specialistai perspėja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“

Norėdami šiltai gyventi ir kvėpuoti švariu oru, pasikeiskite langų tarpines ir įsirenkite kokybiškas orlaides

Kodėl reikia keisti tarpines? Standartinių guminių tarpi­nių eksploatacijos laikas – 5–7 metai. Jeigu per šį laikotarpį neatlikote jokių guminių tarpi­nių priežiūros darbų (nevalėte ir netepėte silikonu), jos tam­pa neefektyvios ir ima praleisti šaltį, triukšmą, patalpose kau­piasi drėgmė. Netinkamai eks­ploatuojamos guminės tarpinės praranda elastingumą, sukietėja ir tampa lengvai paveikiamos temperatūrų kaitos: dėl karščio prisilydo prie langų profilio, dėl šalčio suskilinėja ir sukietėja, to­dėl būstų šeimininkai savo pini­gais pradeda šildyti kiemą.

Kas gi iš mūsų taip prižiūri langų tarpines? Niekas! Tad be­lieka gumines tarpines pasikeisti į ilgaamžes.

Gumines tarpines pasikeiskime vokiškomis Q-LON poliuretano tarpinėmis

Q-LON tarpinėms suteikia­ma 5 metų garantija, tačiau savo izoliacinių savybių jos nepraran­da daugiau nei 20 metų. Šioms tarpinėms nereikia papildomos priežiūros per visą eksploata­cijos laikotarpį. Jų šilumos lai­dumo koeficientas (K) žemas – 0,033 w/mk.

Tarpinės atsparios ultravioleti­niams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Q-LON tarpinės sudarytos iš po­liuretano putų ir apgaubtos karbo­nu – tai užtikrina ilgaamžiškumą.

Vokiškos „Schlegel Q-LON“ tarpinės pagamintos naudojant unikalų medžiagų derinį, turi puikią „atmintį“ – suspaustos grįžta į savo pradinę formą, jų neveikia temperatūros svyravi­mai, grybeliai, UV spinduliai ar ozonas. Laikui bėgant Q-LON tarpinės puikių savybių nepra­randa – po 10 000 langų ar durų atidarymo ir uždarymo ciklų jos dirba taip, kaip dirbusios. http://www.remvalus.lt/katalogas/

Įleiskime šviežio oro

Norint išvengti langų rasoji­mo, pelėsio, reikalinga natūrali ventiliacija. Pasikeitęs senus langus į plastikinius, ne vienas susidūrė su pelėsio atsiradimo ir langų rasojimo problema. Dėl drėgmės pertekliaus ir prastos ventiliacijos, patalpose atsiranda pelėsis, grybelis, pradeda kauptis bakterijos.  Neišvėdintos patalpos turi įtakos ir miego kokybei bei sveikatai.    Medi­niai langai kvėpuoja, o plastiki­niai – ne. Išeitis – ventiliaciniai vožtuvai AIR-BOX.

Tam kad nebūtų skersvėjų, žiemos metu neišeitu šiluma, nesklistų triukšmas iš gatvės, vasaros metu  nepatektų dulkės ir vabzdžiai, ir nereikėtų laikyti pravertų langų, tam puikiai tiks AIR – BOX ventiliaciniai vožtuvai.

Tai efektyvus patalpų vėdinimo būdas, padedantis išvengti pelėsio bei grybelio.  Pats geriausias, pigus ir lengvas pasirinkimas norint pagerinti patalpų ventiliaciją – oro pritekėjimo langų vožtuvai AIR – BOX.. Vožtuvai yra lengvai montuojami, atstoja  langų orlaides ir veikia labai efektyviai, išlaikydami aukštą patalpų oro kokybę ir kartu sureguliuodami santykinę oro drėgmę. Per 1 val. į patalpas patenka 40 m3 šviežio oro.  http://www.remvalus.lt/katalogas/category/ventiliaciniai-voztuvai-air-box/

Sureguliavę drėgmės lygį patalpose, sustiprinsite savo imuninę sistemą ir taip išvengsite virusinių bei kitų ligų: astmos, sauso kosulio, nemigos, alergijų, kvėpavimo takų infekcijų bei pagerinsite miego kokybę. Drėgnos patalpos, pelijančios sienos, rasojantys langai taip pat bus pamiršti.

Atvykęs pas Jus UAB „Remvalus“ atstovas, nemokamai patikrins Jums  langų sandarumą, tarpinių nusidėvėjimą, lango varčios mechanizmą, patars ir suskaičiuos darbų sąmatą. Ir visą tai – nemokamai. O kas pageidaus galės užsisakyti ir paslaugą.

Kokybiškas gyvenimas su greitai ir kokybiškai sutvarkytais langais  prasideda iškart, daugiau  jokio triukšmo, dulkių ir skersvėjų su remvalus.lt

Akcija: iki balandžio 12  d. užsakant 3-jų ir daugiau langų remontą bus taikoma 20 proc. nuolaida.

Kreipkitės į Remvalus specialistus – Jūsų langų specialistus.

UAB “Remvalus” Jums pakeis tarpines ir įrengs kokybiškus Aix box vožtuvus langams.

Daugiau informaci­jos www.remvalus.lt  arba  Tel 8 604 24268 ir 8 606 93 229.

Logotipas Remvalus

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.