„Siulaudarba.lt“ platforma – saugus darbo užsienyje pasirinkimas

Statistikos duomenys skelbia, kad net 91 proc. darbdavių teigia, jog darbo skelbimų svetainės ar platformos padeda greitai ir efektyviai rasti reikalingą darbuotoją ir 89 proc. darbuotojų įsitikinę, kad tokių platformų dėka yra žymiai paprasčiau rasti norimą darbą. SIULAUDARBA.LT svetainė – tai patikimas ir patogus būdas rasti jūsų turimą kvalifikaciją atitinkantį darbą užsienyje.

Kuo išskirtinė SIULAUDARBA.LT svetainė?

Pirmiausia, SIULAUDARBA.LT svetainėje nurodomos laisvos darbo vietos arba data, kada darbo pozicija bus aktyvi ir į ją bus galima kandidatuoti. Išsirinkęs darbo pasiūlymą, asmuo turi kreiptis tiesiogiai į SIULAUDARBA.LT komandą (telefonu, el. paštu ar užpildant specialią formą), su kuria aptars svarbius formalumus. Kitas privalumas – šioje svetainėje renkama tikslinė darbų kategorija (pavyzdžiui, statybos, gamyba, logistika, aptarnavimas ir kt.), todėl lengva rasti tiek ilgalaikes, tiek trumpalaikes darbo vietas pagal pageidaujamą sektorių. Taip pat ši svetainė yra orientuota į darbo užsienyje pasiūlymus. Galima rinktis iš patraukliausių šalių – Didžiosios Britanijos, Šveicarijos, Norvegijos ir kt. O svarbiausia – SIULAUDARBA.LT svetainėje skelbiami darbų pasiūlymai yra saugus pasirinkimas.

Kaip pasiruošti darbui užsienyje?

Jei SIULAUDARBA.LT svetainėje sėkmingai išsirinkote darbo pasiūlymą ir sutarėte, kad ten dirbsite, turėtumėte šiek tiek pasiruošti darbui kitoje šalyje. Pasinaudokite šiais patarimais, kad darbas užsienyje keltų mažiau streso ir baimės.

  1. Pasidomėkite šalies kultūra ir gyvenimo būdo ypatumais

Nors keliaujate dirbti, tačiau vis tiek turėtumėte bent šiek tiek išmanyti apie tvarką toje šalyje, nes kurį laiką ten tikriausiai nuomosite butą, eisite apsipirkti, galbūt naudositės ir kitomis paslaugomis (pavyzdžiui, kirpykla ir kt.). Pritapti prie kitos šalies kasdienybės yra svarbu, kad netektų anksčiau laiko grįžti į savo šalį. Neužmirškite pasidomėti ir apie kitoje šalyje galiojančius įstatymus, socialinius dalykus, įstatyminę tvarką, nurodančią, kaip teisiškai reikėtų susitvarkyti dokumentus, kad būtumėte legalus kitos valstybės darbuotojas.

Jeigu šalyje, į kurią vykstate dirbti, neturite jokių pažįstamų, rekomenduojama jų šiek tiek susirasti. Tai galima padaryti ir iš anksto, pavyzdžiui, pasinaudojant įvairiais išvykėlių forumais, diskusijų kanalais. Beje, tokiu būdu galima padiskutuoti ir jums aktualiomis temomis, sužinoti, kokia yra vietinių nuomonė apie tam tikras darbų kategorijas, ką jie gali patarti, kaip tie darbai vertinami šalyje ir t. t.

  1. Pasirūpinkite sveikatos draudimu

Labai svarbu, kokia sveikatos apsaugos sistema galioja šalyje, į kurią planuojate važiuoti dirbti. Vienareikšmiškai svarbu iš anksto pasirūpinti papildomu privačiu sveikatos draudimu, galiojančiu užsienyje, kad atsitikus nelaimei, būtumėte užtikrinti dėl finansinės paramos.

  1. Turėkite pinigų nenumatytiems atvejams

Net ir tada, kai vykstama į užsienį turint užtikrintą darbą, negalite būti garantuoti, kad jūs jį turėsite ir po kelių mėnesių. Būtent dėl šios priežasties rekomenduojama iš anksto pasidomėti nuomos kainomis ir  turėti piniginių išteklių ilgesniam nuomos laikotarpiui.  Būna ir tokių atvejų, kai radus tinkamą būstą, keliama sąlyga sumokėti už ilgesnį nuomos laikotarpį iškart.

Ir dar vienas svarbus dalykas – būkite tikri, kad dirbsite legalų darbą. Priešingu atveju, galite prarasti daug garantijų ir privalumų, tokių kaip darbo stažas, saugumas ligos atveju ir t. t. Tiesa, dėl šio aspekto pergyventi nereikės, jei darbą išsirinkote iš SIULAUDARBA.LT svetainės, nes čia tik kruopščiai atrinktų darbdavių – su gera reputacija, mokių ir pan. – darbų pasiūlymai.

Tad jeigu jus iš tiesų domina darbas užsienyje, nedelskite ir naudokites SIULAUDARBA.LT galimybėmis! Kreipkitės į SIULAUDARBA.LT komandą ir sužinokite daugiau apie darbuotojų paiešką ir įdarbinimo galimybes. Kreiptis galite tel. +370 606 43553, el. paštu info@siulaudarba.lt arba užpildydami specialią paraišką internete – https://www.siulaudarba.lt/

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.