Seimo rinkimų naktį – specialiosios transliacijos per LRT

Spalio 11 d. Lietuvoje vyks Seimo rinkimai. Vos uždarius balsavimo apylinkes ir pradėjus skaičiuoti balsus, LRT pradės specialiąsias transliacijas ir kvies rinkimų rezultatų laukti kartu.

LRT TELEVIZIJOS specialioji transliacija prasidės 21 valandą. Ją ves žurnalistai Nemira Pumprickaitė ir Deividas Jursevičius, TV studijoje kalbinsiantys politinių partijų lyderius, politologus ir politikos apžvalgininkus. Naujienas iš partijų rinkimų štabų tiesiogiai pranešinės LRT reporteriai. Rinkimų naktį partijų štabus ketina lankyti ir šmaikštūs „Dviračio žinių” personažai.

Specialią Seimo rinkimų rezultatams skirtą laidą „Rinkimai 2020″ nuo 20 val. rengs LRT RADIJAS. Laida bus transliuojama iš radijo studijos ir VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto. Apie rinkimų rezultatus ir kaip po jų keisis politinis gyvenimas Lietuvoje bus kalbama su politikais, politologais, sociologais, apžvalgininkais. Radijo korespondentai taip pat rengs reportažus iš Lietuvos regionų, partijų rinkimų štabų, kalbins užsienio lietuvių bendruomenių atstovus. Laidą ves žurnalistai Edvardas Kubilius ir Agnė Skamarakaitė.

Su rinkimais susijusios naujienos realiu laiku visą parą bus atnaujinamos LRT.lt portale – portalo žurnalistai ir fotografai rengs reportažus ir tiesiogines transliacijas iš partijų rinkimų štabų, rinkimų apylinkių.

Laidas, skirtas apžvelgti rinkimų rezultatus, LRT surengs ir spalio 12 d. rytą. Nuo 6 val. LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva” vedėjai Ignas Krupavičius ir Ugnė Siparė rinkimų rezultatus TV studijoje aptars su politikos apžvalgininkais, politologais ir viešųjų ryšių specialistais. Rinkimų rezultatų temai bus skirta ir LRT RADIJO ryto aktualijų laida „Ryto garsai”, kuri yra transliuojama nuo 6.30 valandos.

Vėliau tą pačią dieną, spalio 12 d., nuo 9 val. LRT RADIJAS, LRT TELEVIZIJA ir LRT.lt portalas tiesiogiai transliuos politinių partijų lyderių spaudos konferencijas iš Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų. Jas LRT organizuos kartu su naujienų agentūra BNS. Partijų vadovų išsakytas mintis ir pirmojo Seimo rinkimų turo rezultatus su politologais LRT TELEVIZIJOS studijoje aptars žurnalistė Rasa Tapinienė.

Seimo rinkimai Lietuvoje vyks spalio 11 dieną (antrasis turas – spalio 25 d.).

LRT inf.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.