Šalčininkų rajono S. Ratkevičiaus sporto mokykla aktyviai palydėjo mokslo metus

Šių metų birželio 1-oji Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklai buvo ypatinga diena. Sporto mokyklos mokslo metų baigimo diena sutapo su Tarptautine vaikų gynimo diena, tai buvo puiki proga tėvams kartu su savo atžalomis praleisti laiką. 

Šią gražią šeštadienio dieną buvo organizuota jau trečioji rankinio šventė Eišiškėse „Rankinis-2019“, sukvietusi virš šimto įvairaus amžiaus, nuo 8 iki 55 metų, sportininkų bei pusšimčio sirgalių ir kitų šventės dalyvių.

Renginyje dalyvavo garbingi svečiai: Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojas Valerij Kočan, Šalčininkų r. kūno kultūros draugijos „Sokol“ įkūrėjas, ilgametis pirmininkas ir garbės narys Michal Sinkevič, Eišiškių seniūnijos seniūno pavaduotojas Valdemar Sliževski.

Mokslo metų pabaigoje šventė surengta su mintimi padėkoti sporto mokyklos auklėtiniams už šių metų pasiekimus bei įteikti jiems mokyklos baigimo pažymėjimus.

Šios sporto šventės puošmena buvo moterų rungtynės, kuriose varžėsi Eišiškių „Polonijos-Ivonos“, Varėnos „Ūlos“ veteranės ir Eišiškių A.Ratkevičiaus sporto mokyklos abiturientės. Nestigo intriguojančių ir gražių rungtynių momentų šios kategorijos varžybose. Meistriškumą taip pat demonstravo ir kitų kategorijų rankininkai: 2010 m.g., 2009 m.g. 2007-2008 m.g. ir 2006 m.g. vaikinai ir vyrų suaugusiųjų grupė. Visose kategorijose Šalčininkų rajono sportininkai varžėsi su Varėnos sporto centro, „Ūlos“ ir veteranų „Šmarškai“ rankininkais.

2010 m.a. grupėje nugalėtojais tapo Varėnos sporto centro auklėtiniai, 2009 m.a. grupėje nugalėjo A. Ratkevičiaus sporto mokyklos rankininkai, 2007-2008 m.g. ir 2006 m.g. kategorijose taip pat nugalėjo Eišiškių sporto mokyklos mokiniai.

Suaugusiųjų (vyrų) kategorijoje nugalėjo Eišiškių m. jaunimo ir veteranų rinktinė, antra vieta džiaugėsi Varėnos „Ūlos“ ir „Šmarškų“ rinktinė ir treti liko Šalčininkų m. jaunimo ir veteranų komanda. Moterų rungtynėse geriausios buvo Varėnos „Ūlos“ rankininkės. Šalčininkų rajono dailiosios lyties rankininkės – „Polonija-Ivona“ ir abiturientės pasidalino antrą ir trečią vietas. Visų komandų sportininkai buvo apdovanoti medaliais, geriausieji ir taurėmis.

Šalčininkų rajono Eišiškių A .Ratkevičiaus sporto mokyklos baigimo pažymėjimus ir padėkos raštus gavo:
– Elvyra Kasiukevič,
– Karolina Dubravska,
– Silvija Petrovskytė,
– Agneška Rutkovska,
– Ieva-Augustina Kiselytė,
– Julita Juchnevič,
– Donata Sakovič,
– Edvinas Petiukonis,
– Artur Gavorski.

Pagyrimo raštai už darbštumą treniruotėse ir padarytą pažangą siekiant aukštesnių sportinių rezultatų buvo įteikti: Karoliui Graštunovičiui, Dorianui Kovalevskiui, Edvinui Choniaki, Ervinui Jelmakui, Martinui Strukeliui, Artūrui Zuzo, Nikitai Rutkovskiui, Edvinui Kulešo, Danilai Komar, Deividui Jurgelevičiui, Kristupui Česokui, Lukašui Bartos, Deividui Doda, Dominikui Šustovui, Jaroslavui Makuc, Ernestui Borisevskiui, Lukui ir Danieliui Valiukevičiams, Šymonui Mickevičiui, Igoriui Simanovičiui, Dominikui Zachaževskiui, Dominikui Lukaševičiui – Labovičiui, Norbertui Rynkevičiui, Korneliui Petruninui, Maksimilianui Malinovskiui, Albertui Lenkevičiui, Armandui Kudzijevui, Donatui Artiševskiui, Oskarui Antul, Kšištofui Anglinskiui, Marekui Žilinkskiui, Danieliui Gabriliauskui, Donatui Keršiui, Denisui Kurilo, Marekui Pansevičiui, Edvinui Petiukoniui, Benui Zuzo, Karoliui Veliučkevičiui, Ričardui Jucnevičiui ir Mantui Urvikiui.

Dėkojame svečiams iš Varėnos už gerą žaidimą ir puikią atmosferą, Ačiū Šalčininkų r. „Sokol“ komandos treneriui Č. Antuliui už pagalbą teisėjaujant rungtynėse, sirgaliams ir kitiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie šios gražios šventės organizavimo bei pravedimo.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.