Rugsėjo 10-15 d. Liepkalnis virs Drive-in kino aikštele

Kinas iš automobilio grįžta į Vilnių rugsėjo 10-15 dienomis. Liepkalnio slidinėjimo trasų parkavimo aikštelėje bus pastayta didžiulė 12 x 8 m ekrano konstrukcija, kur bus parodyti 8 kritikų ir žiūrovų palankiai įvertinti kino filmai. 

Šį rudenį  Liepkalnio Drive-in kinas pasitinka žiūrovus su žanrų įvairove ir naujais ir laiko patikrintais filmais. Repertuare rasite ir vieną geriausių 2020 m. Komedijų „Palm Springs“ ir daugybę apdovanojimų nusišlavusią dramą „Perspektyvi mergina“. Juodojo humoro mėgėjams pristatoma nuotaikinga Č. Dikenso knygos ekranizacija, filmas „Deivido Koperfildo istorija“. Fantastinių, kelionių laiku,  filmų gerbėjai galės pasimėgauti „Boss level“. Į Drive-in kiną kviečiamos ir šeimos, kurioms skirta 2021 metais sukurta jauki animacinė komedija „Spurguliai“. Vėlyvieji kino seansai skirti siaubo kino gerbėjams. Bus parodyti du šio žanro filmai: „Vaiduoklių Žemė“ ir „Kliedesiai“.

Kino iš automobilio renginį uždarysime filmu „Ypatingieji“, kuris žiūrovus priverčia ir juoktis ir verkti vienu metu. Po šio filmo permjeros 2020 m. Kanų kino salės žiūrovai atsistoję  plojo, verkė ir juokėsi ištisas 5 minutes.

Iki šiol tik kino filmuose matytas Drive-in  reiškinys kartu su pirmąja Covid19 banga atkeliavo į Lietuvą ir iškart surado savo žiūrovus.

Žmogų, kuris sugalvojo kiną iš automobilio įkvėpė jo mama, kuri pasiskundė, kad kino teatro kėdės nepatogios. Tuomet kilo mintis, sukurti kino teatrą, kuriame už savo komfortą atsakingas pats žiūrovas. Galima pasirinkti norimą garsą, tinkamai susireguliuoti sėdėjimo vietą ir pasiimti mylimiausius užkandžius. Drive-in kinas buvo, o gal ir tebėra, viena romantiškiausių pasimatymų vietų.

Parkavimo aikštelės Lietuvoje jau seniai tapo pasimatymų, vakarėlių ir susirinkimų vieta. Trūko tik didžiulio ekrano, kuris dar labiau praturtintų šią patirtį. Tuo pasirūpino Drive-in kino organizatoriai Kino zona.

Prieš prasidedant kino seansams organizatoriai pažada papildomų atrakcijų, o kitais metais ketina Lietuvos žiūrovus pakviesti į patyriminio kino seansus.

Renginio facebook nuoroda:

https://www.facebook.com/events/540871984004440/

Bilietų pardavimo nuoroda:

https://kino-zona.lt/kinas-is-automobilio-vilniuje/

Apie organizatorius:

https://kino-zona.lt/

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.