Sukčiai per kelias dienas iš Vilniaus rajono gyventojo išviliojo milžinišką pinigų sumą – daugiau nei 205 tūkst. eurų.
Kaip pranešė Policijos departamentas, pirmadienio vakarą, apie 18.50 val. į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi vyras (gim. 1961 m.).
Jis pareiškė, kad nuo birželio 18 d. iki birželio 21 d. (tikslus laikas nustatomas) Vilniaus rajone, būnant namuose, jam paskambino nepažįstami asmenys.
Prisistatę banko darbuotojais ir policijos pareigūnu, skambinusieji apgaulės būdu išviliojo 150 tūkst. eurų.
Pinigus vyras atidavė į namus atvykusiam nepažįstamam vyrui. Jis taip pat atidavė ir banko mokėjimo kortelę, iš kurios buvo pasisavinta 55 tūkst. 879 eurai.
Nukentėjusysis patyrė 205 tūkst. 879 eurų nuostolį.
Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.









