Policijos pareigūnams įkliuvo vogtą automobilį vairavęs neblaivus ir beteisis vairuotojas

Kelionė vogtu automobiliu Šalčininkų rajono gyventojui baigėsi Gerviškių k. aklavietėje. Dėl daugybės padarytų administracinių nusižengimų bei automobilio vagystės eišiškietis stos prieš teismą.

Gegužės 22 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai, patruliuodami kelyje Šalčininkai – Butrimonys – Eišiškės, pastebėjo keistai manevruojantį ,,Volvo“ automobilį ir nutarė patikrinti. Pareigūnai įtarė, kad „Volvo“ vairuotojas gali būti neblaivūs. Nuojauta jų neapgavo ‒ pradėjus stabdyti, vairuotojas nė nemėgino sustoti ir, spustelėjęs greičio pedalą, nuskriejo Šalčininkų link. Sprukdamas nuo policijos pareigūnų, vairuotojas keliskart kirto ištisinę kelio ženklinimo juostą, išvažiuodamas į priešpriešinio eismo juostą. Vairuotojas buvo sustabdytas Gerviškių k. aklavietėje.

Paaiškėjo, kad automobilį vairavo ir nuo pareigūnų bandė sprukti Eišiškių gyventojas (gimęs 2002 m.), neturintis teisės vairuoti transporto priemones, be to, nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas – alkoholio matuokliu jam nustatytas lengvas 1,36 prom. girtumas. Bendraudamas su pareigūnais, jaunuolis bandė bėgti, o sulaikytas aktyviai priešinosi.

Surakintas antrankiais jaunuolis aiškino, kad automobilis jam nepriklauso, jam jį davė automobilio savininkas, kurio jis asmeniškai nepažįsta. Pareigūnams kilo įtarimas, kad automobilis gali būti vogtas, ši versija ir pasitvirtino. Susiskambinus su automobilio savininku, pastarasis patvirtino, kad jo automobilis pavogtas iš kiemo, rakteliai buvo palikti užvedimo spynoje. Automobilis buvo apgadintas ‒ netrukus paaiškėjo, kad „Volvo“ dalyvavo eismo įvykyje ir iš jo pasišalino.

Dėl daugybės padarytų administracinių nusižengimų bei automobilio vagystės eišiškietis stos prieš teismą.

Pareigūnai ragina eismo dalyvius būti sąžiningais ir nesėsti prie vairo apsvaigus nuo alkoholio ar neturint tam teisės. Didžiausia vertybė – saugumas, tad saugokime save ir kitus, laikykimės Kelių eismo taisyklių reikalavimų, elkimės atsakingai ir apdairiai.

Vilniaus apsk. VPK
Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.