Patikėję plaukelių šalinimą „Sapiegos klinikai“, galėsite be rūpesčių džiaugtis vasaros malonumais

Vasarą, visiems traukiant į paplūdimius pasikaitinti karštuose saulės spinduliuose ar per dieną įkaitusius kūnus atgaivinti vėsiuose vandens telkiniuose, labai svarbi tampa šilkinė oda be jokių nereikalingų kūno plaukelių. Kasdienis skutimas vargina, o įvairios epiliacijos priemonės tik sudirgina odą, nesuteikdamos laukiamo rezultato. Norint ilgai džiaugtis švelnia ir neplaukuota oda, geriausia rinktis plaukelių šalinimo lazeriu procedūras. Patyrę „Sapiegos klinikos“ specialistai pasirūpins, kad Jūs savo vasaras leistumėte be jokių rūpesčių.

Ar lazerinė epiliacija skausminga?

 Kadangi dauguma epiliacijos procedūrų yra skausmingos (skutimas, pešiojimas, epiliacija vašku), įprasta manyti, kad ir plaukelių šalinimas lazeriu taip pat sukelia skausmą. Tačiau „Sapiegos klinikos“ meistrai ramina, kad baimintis tikrai nereikia. Nepageidaujamų plaukelių šalinimas “Sapiegos klinikoje” atliekamas aleksandrito lazeriais GentleLase Pro ir GentleMax Pro garantuoja greitą, saugią ir beskausmę procedūrą. Lazeriuose integruota moderni dinaminė šaldymo sistema (DCD), tad prieš kiekvieną impulsą oda padengiama vėsinančia freono dulksna, užtikrinant, kad procedūra būtų ne tik efektyvi, bet ir neskausminga.

Kokiose kūno vietose galima lazeriu šalinti plaukelius?

 Praktiškai beveik ant viso kūno. Lazeriu plaukelių šalinti negalima tik ant akių vokų ir aplink akies obuolį, taip pat plaukeliai nešalinami tatuiruočių bei ilgalaikio makiažo srityse. O visur kitur – kojos, rankos, bikini zona, pažastys, veidas ir t.t. – nepageidaujami plaukeliai šalinami labai sėkmingai.

Ar procedūra veiksminga?

Taip! Skirtingai nei kiti epiliacijos būdai, atliekant epiliaciją lazeriu, gaunami ilgalaikiai rezultatai. Kai kurie skeptikai teigia, kad tai brangus malonumas, tačiau paskaičiavus, investuojate gerokai mažiau nei nuolatinei epiliacijai vašku ar skutimuisi peiliuku, o ir jausmas visai kitoks – jokio skausmo, įaugančių plaukelių, įpjovimų ar kitokių sudirgimų, kurie odą ne tiek pagražina, kiek sužaloja.

Moksliškai įrodyta, kad aleksandrito lazeris veikia ypač tiksliai, todėl prireikia mažiau procedūrų norint pasiekti tobulą rezultatą. Štai kodėl kasmet visame pasaulyje atliekama 13 mln. plaukelių šalinimo procedūrų GentleLase Pro lazeriais.

Ar plaukelių šalinimo lazeriu procedūrai reikia ypatingo pasiruošimo?

 Šiai procedūrai, kaip ir kiekvienai kitai, pasiruošti reikia, tačiau šis pasiruošimas tikrai nėra sudėtingas. Tiesiog kelias savaites prieš procedūrą reikėtų vengti saulės spindulių, o jei išvengti niekaip nepavyksta, pasistenkite odą apsaugoti specialiais kremais. Likus 4 savaitėms iki lazerinės epiliacijos rekomenduojama nepageidaujamų plaukelių nedepiliuoti, nepešioti, nenaudoti elektrinių epiliatorių. Plaukelius geriausia skusti, o paskutinį kartą tai reikėtų padaryti likus 12-24 val. iki procedūros.

Visiškai nesudėtinga, tiesa? Ypač galvojant, koks bus rezultatas, šiek tiek pastangų ruošiantis tikrai galima įdėti.

Kaip vyksta procedūra?

Švariai nuvalius odą, lazerio antgalis pridedamas prie odos ir specialistas juo manevruoja plaukelių šalinimo srities ribose. Procedūros metu aleksandrito lazeris generuoja 755 nm ilgio spindulius, kurie įsiskverbia į odą kelių milimetrų gylyje pasiekdami pačią plauko šaknį. Kai energija pasiekia plauko stiebo struktūroje esantį pigmentą melaniną, spinduliai absorbuojami ir paverčiami karščiu, kuris negrįžtamai sunaikina plauko folikulą, taip pat sunaikina ir už plauko ataugimą atsakingas ląsteles. Laiku ir tinkamai atlikus procedūrą, jau po vieno karto iškrenta iki 20 proc. nepageidaujamų plaukų!

Tad nedvejokite ir vasarą džiaukitės šilko švelnumo bei tobulo lygumo oda, palikdami nepageidaujamų plaukelių šalinimo rūpesčius „Sapiegos klinikos“ specialistams.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.