Olimpiečių irkluotojų pora meta iššūkį irklavimo entuziastams ir mėgėjams

Kitą savaitę į Olimpines žaidynes iškeliaujantys irkluotojai Milda Valčiukaitė ir Saulius Ritter meta iššūkį irklavimo mėgėjams ir kviečia sudalyvauti liepos 10 dieną, Trakuose, Galvės ežero trasoje vyksiančiame „Rowing Masters Sprint 2021” meistrų regatoje.

Olimpiečiai kartu su oficialiu Lietuvos tautinio olimpinio komiteto partneriu „4F“  kviečia priimti jų iššūkį kitas poras ir išmėginti savo jėgas irklavimo treniruoklių „Concept2” varžybose specialioje „4F“ rungtyje, kuri vyks  liepos 10 d. Varžybos vyks atkrintamųjų principu, kur finale likusios stipriausios dvi įgulos 15 val. turės unikalią galimybę pabandyti įveikti 500 m. distanciją greičiau nei olimpinės rinktinės nariai Saulius Ritter ir Milda Valčiukaitė.

„Ar bijome mesti iššūkį kitoms poroms šį savaitgalį? Tikrai nebijome, o jei aplenks, ką padarysi. Visko sporte pasitaiko,“ – sako olimpietė Milda Valčiukaitė.

Trakuose intensyviai besitreniruojančios ir Tokijo vasaros olimpinėms žaidynėms besiruošiančios olimpiečių  poros uždarų patalpų treniruoklių „Concept 2” 500 m distancijos komandinis  laikas yra 1 min. 24,5 s.

„Kviečiame visus pasivaržyti „4F” rungtyje ir pagerinti mūsų su Milda rezultatą. Irklavimo treniruoklių varžybos sparčiai populiarėja, be to, jose gali dalyvauti tie, kurie nėra susipažinę su irklavimo sporto šaka,“ – kviečia olimpietis Saulius Ritter.

Kviesdami visus į savaitgalį vyksiantį irklavimo renginį ir šeštadienį vyksiančias „4F” iššūkio varžybas, olimpiečiai tikisi irklavimo mėgėjų bei entuziastų palaikymo ir olimpinėse žaidynėse.

2016 m. Rio de Žaneiro vasaros olimpinės žaidynėse Milda Valčiukaitė porinėje valtyje su Donata Karaliene (Vištartaitė) yra iškovojusi bronzos medalį, o Saulius Ritter su porininku Mindaugu Griškoniu iškovojo sidabrą.

Šiemet Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse Lietuvą atstovaus 37 sportininkai, kuriuos rengia rūbų gamintojas, oficialus LTOK rėmėjas „4F“. Lietuvos olimpinės rinktinės paradinė ir sportinė apranga išsiskiria ryškiomis asociatyviomis spalvomis iš karto siejančiomis su Lietuva.

„Rowing Masters Sprint 2021” meistrų regata vys liepos 9 – 11 dienomis, Trakų irklavimo bazėje. Daugiau informacijos apie renginį www.rowingmasterssprint.com

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.